אביזרים לפיצה

אפיית פיצה ביתית נפלאה (הרבה יותר טובה מזו של רוב הפיצריות) היא לא משימה בלתי אפשרית. כל מה שצריך לעשות זה לרכוש מראש אביזרים לפיצה, חומרי גלם נכונים ולעבד את החומרים בטכניקה הנכונה. פיצה איטלקית אותנטית אופים בתנור לבנים לוהט. על כן, עלינו לאפות את הפיצה הביתית בטמפרטורה גבוהה ככל האפשר. אם יש לכם אפשרות לרכוש טאבון ביתי הפיצות שלכם יהפכו למעדן. שימוש נכון בטאבון ביתי ימלא את הבית שלכם בניחוח נפלא, טעמים טובים ואורחים. 

אלו אביזרים לפיצה כדאי לרכוש?

  1. טאבון איטלקי כולל סט כלי ניקוי
  2. מרדה מחוררת לפיצה ושאר מאפים (עשויה עץ או מתכת)
  3. כף סיבוב מקצועית
  4. מד טמפרטורה 
  5. סיר שמתאים לטאבון
  6. כפפות

אביזרים לפיצה נקפיד לרכוש בחנויות שמתמחות בתחום ומקפידות להציע רק מוצרים איכותיים כמו לדוגמה חנות לה טורטה מוצרי אפייה. שימו לב לחומרי הגלם ולהתאמה של האביזרים לטמפרטורות גבוהות של טאבון. ההשקעה בציוד איכותי כמו מערוך נירוסטה תשרת אתכם במשך שנים רבות. שימוש באביזרים איכותיים מקצר את זמן ההכנה, מייעל את העבודה ומשפר באופן משמעותי את התוצאה. אתם תיהנו לאפות פיצה עם טאבון ביתי, כפפות, גלגל חיתוך מקצועי ומרדה מחוררת להכנסה והוצאת מאפים מתוך תנור לוהט. 

סודות להכנת פיצה מושלמת

הכנת פיצה ביתית היא בראש ובראשונה הזדמנות פז לייצור את שילוב הטעמים שאתם הכי אוהבים. זה הזמן להתנסויות חדשות ושילובים מעניינים. תרגישו חופשי להוסיף לפיצה ביצה קשה, ירקות, עשבי תיבול, גבינות ושאר תוספות מגוונות. הסוד לפיצה טובה הוא טמפרטורה גבוהה מאוד. הפיצריות באיטליה אופות את הפיצה בטמפרטורה של 350 מעלות. אם אין לכם טאבון, הטמפרטורה המקסימלית בתנור הביתי היא כ-250 מעלות. על מנת להבטיח אפייה בטמפרטורה מקסימלית בתנור ביתי נשתמש באבן לאפיית פיצות שאוגרת חום ומעלה את הטמפרטורה בתנור.