צילום לאתרי אינטרנט

קיים מגוון גדול של אובייקטים ולוקיישנים אפשריים, עבורם תרצו לצלם תמונות לאתר אינטרנט. יש לתכנן את התמונה בצורה שמטרת התמונה תתבצע ותמלא את ייעודה.

מטרות הצילום הן רבות, מתמונות לאתר תדמיתי, שהתמונות בו מיועדות למטרה מסוימת, מטרות שיווקיות, הצגת מוצרים כקטלוג, עד לאתרי מכירות ועוד.

כדאי מאוד לצלם את התמונות לאתר שלכם בצורה שלא תגרום נזק ותבריח לכם לקוחות, או את צרכני התוכן שלכם.

במאמר זה נסייע לכם ליצור את התמונה המושלמת.

 

צילום לאתרי אינטרנט באופן עצמאי

ישנם המעדיפים לצלם את התמונות באופן מקצועי בסטודיו ועל ידי צלם המתמצא בנושא ויודע איך לשווק תמונה. במיוחד כאלו המצלמים קטלוגים גדולים.

תוכלו לחסוך את העלות היקרה הזו על ידי צילום לאתרי אינטרנט בבית עם המצלמה הביתית שלכם ואפילו במצלמת בטלפון שלכם, המשתדרגת מדגם לדגם.

תצטרכו להשקיע בצילום כמפורט בהמשך אבל תחסכו הרבה כסף.

 

צילום לאתרי אינטרנט

ראשית יש לשים לב לעניין התאורה, גם אם אין לכם תאורה מקצועית, תוכלו להשתמש באור הטבעי והחזק. הניחו את המוצר שאותו אתם רוצים לצלם בקרבת אור כגון חלון, וכדו'. צילום מוצרים לאינטרנט בפלאש אינו מומלץ מכיוון שהתמונה אינה מצטלמת בטבעיות.

כדאי להשקיע מחשבה ברקע עליו אתם מצלמים את המוצר, שלא יהיה בולט מידי ויעלים לכם את המוצר, מומלץ להשתמש ברקע לבן ומרשים, אותו תוכלו ליצור על ידי בד, סדין או בריסטול. כמובן שאם צבע המוצר בהיר לא מומלץ להשתמש ברקע לבן, אלא להתאים את הרקע בצורה שהמוצר יבלוט ויתפוס את עיני הלקוח.

אם אתם מעוניינים לשווק את המוצר אותו אתם מצלמים כדאי לצלם אותו מכל צדדיו, על מנת להביא את המוצר בשלמותו לעיני הלקוח.

כדאי גם לצלם את המוצר בסביבתו הטבעית על מנת להבליט את השימוש בו.