בור חלחול בגינה

הגן הוא מקום בו נוכל ליהנות מהאוויר הצח ומאור השמש. זה גם מקום שבו אנחנו יכולים ליהנות, כמו לשחק עם הילדים שלנו. אבל אם הוא לא נשמר במצב טוב, הגינה תהיה מאוד לא בריאה. הבעיה מתרחשת כאשר יש חורים באדמה, שמכניסים עשבים שוטים וצמחים אחרים לצמוח ולהפוך אותה ללא היגיינית.

אחת מן הדרכים להתמודד עם תופעת בורות ניקוב, היא באמצעות תיבות בורות ניקוב (PPB). PPBs הם קופסאות שנועדו להיכנס לחורים שנעשו על ידי חפירת תעלה או יצירת פתח למטרות ניקוז. הם משמשים למטרות שונות כגון קצירת מים או השקיה, אך הם משמשים גם למטרות גינון.

מה חשוב לדעת על בור חלחול בגינה?

בור חלחול בגינה היא תופעה שכיחה בגינות. היא נגרמת על ידי שחיקה מתמדת של אדמה וסלעים על ידי מאמצי הגננים לשמור עליה מסודרת.

אתה יכול לראות את זה בפעולה כשאתה הולך בגינה שלך או אפילו רק מסתכל עליה מרחוק. האדמה והסלעים יישחקו כל הזמן, ובסופו של דבר זה יוביל להיעלמותם של צמחים ועצים.

הבעיה הזו לא תמיד ברורה כל כך, עם זאת – לפעמים בור ניקוב עלול שלא להיראות כלל בגלל גודלו או בגלל שהוא קבור מתחת לאדמה או לצמחייה.

לפעמים, אנחנו אפילו לא שמים לב שיש חור בגינה שלנו עד שאנחנו חופרים כמה שורשי עצים ישנים או מוציאים כמה אבנים מהדשא שלנו – אז אנחנו חייבים לוודא שיש לנו את החור בגודל המתאים כדי להכיל את השורש או האבן. מכיוון שאנו גדלים באדמת חרסית, זה נורמלי שחלק מהשטח סביב בור שנחפר בבת אחת נדחס ונשחק. עדיף שתחפור את החורים כך שיהיו רחבים יותר מהאדמה כך שמים יוכלו לראות בקלות למידע נוסף עידן קידוחים