איך לעצב את פינת האוכל המושלמת

פינת האוכל היא חלק מרכזי מאד מהבית. המשפחה יושבת סביב שולחן האוכל לפחות פעם אחת ביום, בין בבוקר בין בערב. חלל פינת האוכל הינו די בולט בבית ועל כן כחלק מעיצוב הבית יש לדאוג שהאזור הזה יהיה מעוצב בטוב טעם ותואם למראה הכללי של הבית.

 אז איך אפשר לעצב את פינת האוכל בצורה נכונה?

בכדי לעצב את חלל פינת האוכל נכון, יש צורך להסתכל על מספר גורמים:

  • סוג השולחן בהתאם לחלל – אם חלל פינת האוכל הינו צר ומאורך יש לבחור שולחן מלבני אך אם החלל הינו פתוח או קטן כדאי לבחור שולחן בצורת ריבוע או שולחן עגול שישתלבו יפה בחלל. שולחנות עגולים הפכו להיות משהו עכשווי ואופנתי בבית ואנשים רבים בוחרים דווקא בשולחן עגול לפינת האוכל שלהם.
  • תאורה – התאורה בחלל פינת האוכל צריכה להיות חמימה, נעימה וגם מזמינה. האור לא אמור להיות חזק מידי וגם לא חלש מידי. בחרו גופי תאורה יפים ומרשימים שיתנו לחלל הזה נופך מיוחד משלו והפרדה משאר החללים בבית.
  • אבזור – ניתן להניח על שולחן פינת האוכל מפה יפה שמתכתבת עם העיצוב של הבית ועליה אביזר נוי או לחליפין, אם השולחן עצמו מעוצב מספיק כמו שהוא, ניתן להשאיר אותו ללא מפה ורק להניח עליו אביזר נוי כגון אגרטל פרחים או נרות בגדלים שונים וכדומה.

כיף ונעים סביב השולחן

פינת אוכל מושלמת היא כזו שכיף לראות אותה במהלך היום בבית, היא משתלבת יפה עם עיצוב הבית ובכל זאת יש לה סגנון משלה שנותן לה את המיוחדות שלה. הפינה הזו היא פינה חמימה ומזמינה שכיף להתיישב סביב השולחן שלה יחד עם כל בני המשפחה ולאכול ארוחה משותפת.

קראו עוד על ריהוט לבית במחיר משתלם