הגיע הזמן לבדוק אם פרטנר פייבר הגיעה גם אליכם

פרטנר פייבר הינה תשתית סיבים אופטיים המאפשרת גלישת אינטרנט מהירה במיוחד. כל מי שנמאס לו שהאינטרנט נתקע, שההורדה לוקחת זמן רב מידי או שהצפייה הישירה פשוט לא עובדת בשעות מסוימות, חייב להכיר את השירות הזה של חברת פרטנר. החברה השיקה את רשת הסיבים האופטימיים אי שם בשנת 2017, ונכון להיום הרשת מתרחבת לרוב האזורים בארץ, כך שיכול מאוד להיות שאתם כבר יכולים להתחבר אליה וליהנות מאינטרנט מהיר, זורם ואיכותי. כל אחד יכול להיכנס לאתר האינטרנט הייעודי של השירות, אשר מאפשר לבדוק האם ישנה אפשרות להתחבר אליו באזור המגורים שלכם. אם בתחילת הדרך השירות ניתן רק באזורים ספציפיים ומצומצמים, הרי שהיום ניתן להתחבר אליו באזורים רבים בכל רחבי הארץ.

פרטנר פייבר – כדאי להכיר!

כאמור, מדובר על פרויקט מורכב וחדשני, המאפשר לכל מי שגר באזור הפריסה של הסיבים האופטימיים להתחבר לשירות וליהנות מגלישת אינטרנט במהירות המהירה ביותר בארץ שתשרת אתכם גם עבור השירות של פרטנר טיוי. מדובר על אלפי קילומטרים של סיבים אופטיים הפרוסים כבר ברוב הערים בארץ, כולל כבל תת ימי המספק כמות עצומה של לקוחות פוטנציאליים נוספים שכבר יכולים להתחבר לשירות. הסיבים האופטיים עוברים לאורך צירים מרכזיים לאורכה ולרוחבה של המדינה, ובכך מאפשרים חיבור הן לתושבים פרטיים והן לעסקים. כל בית עסק היה שמח ליהנות מאינטרנט מהיר המאפשר ביצוע מהיר יותר של כל הפעולות היומיומיות שלו. יש לציין כי חיבור הסיבים האופטיים אמור להתאים לכל לקוח בהתאם לגובה הבניין שלו ותנאי השטח באזור המגורים שלו. זוהי הדרך היחידה להבטיח גלישה מהירה ויעילה, היכולה להגיע למהירות של 1,000 מגה (לעומת המהירות הסטנדרטית של 100 מגה, שרוב החברות היום מציעות). כמו כן, רשת הסיבים האופטיים יכולה לספק מהירות העלאה ומהירות הורדה זהות, בניגוד למצב הקיים היום בשוק, בו רוב החברות מציעות מהירות הורדה של 100 מגה אך מהירות העלאה זניחה.

לסיכום, כל מי שמעוניין ליהנות מגלישת אינטרנט מהירה ומתמיכה איכותית יותר בטכנולוגיית בית חכם או משימוש בו זמני בטלוויזיה, מחשב ושירותי אבטחה מתקדמים למשל, חייב לעשות השוואות של חבילות התקשורת ולבדוק האם שירות פרטנר פייבר הגיע כבר לאזור מגוריו.