פעילות OTD

הביקוש לפעילות ODT נמצא בעליה מתמדת בשנים האחרונים. זאת, בעיקר בשל המספר ההולך וגובר של אנשים שמרגישים צורך להתרחק מהמחשב ולבלות ולשחק באוויר הפתוח.

פעילות ODT מתאימה, בין היתר, למשפחות, לבתי ספר שמעוניינים לעשות לילדים פעילות חווייתית ושונה ולחברות שמעוניינות לערוך לעובדים ימי גיבוש. במאמר זה נתמקד בפעילות ODT לימי גיבוש.

רובנו מבלים חלק ניכר מהיום במקום העבודה, ויוצא לנו לבלות יותר שעות עם הצוות איתו אנחנו עובדים מאשר עם האנשים הקרובים לנו.

על מנת למנוע שחיקה של העובדים, חשוב מידי פעם לעשות פעילות גיבוש שוברת שגרה. פעילות גיבוש מאפשרת לנו להכיר יותר לעומק את האנשים איתם אנחנו עובדים ולייצר עבודה נעימה יותר במקום העבודה.

פעילות ODT לעובדים

חברות רבות מחפשות דרך לעשות לעובדים פעילויות גיבוש באווירה שונה, כזאת שתאפשר לעובדים לשתף פעולה באווירה אחרת וקלילה.

פעילות ODT או בשמה המלא OUT DOOR TRAINING הינה פעילות אימון מחוץ למקום העבודה.

פעילות ODT לעובדים היא דרך נהדרת לבלות זמן איכות, ליהנות מהטבע ולהירגע. זאת דרך מצויינת לצאת מהשגרה ולעשות פעילות שונה ומהנה, אך גם כזאת שיש בה ערך מוסף.

כשמוציאים אנשים לפעילות המשלבת משחקים, יוצאים מהם דברים שלא בהכרח תפגשו במקום העבודה. הם ירשו לעצמם להיפתח יותר ולהיות משעשעים, נינוחים וקלילים. כך, לצוות יש אפשרות לתקשר ולהכיר בצורה קצת שונה, ולהתגבש באופן שיסייע להם לאחר מכן גם בשיתוף הפעולה בעבודה ביום יום.

יש מגוון רחב של פעילויות ODT שניתן לבחור ביניהן, אך המשותף לכולן הוא שמדובר בפעילות מושקעת וחוויתית שמתבצעת במקום פתוח. בפעילות ODT ישנם מדריכים שעברו הכשרה ייעודית בתחום, אשר יפעילו את העובדים ויגרמו להם להתמודד ולשתף פעולה לצורך מטרה משותפת באופן שמשלב ערכים והומור.