אוסטאופתיה לנשים בהריון

טיפול אוסטאופתיה הוא טיפול ברפואה האלטרנטיבית שעוסק בעיסויים וביצוע מניפוציה בשרירים ובעצמות הגוף. מדובר בשיטה שקיימת כבר יותר ממאה שנה והיא יכולה להועיל בהקלה על לכאבים כרוניים גם בזמן הריון. 

מטרת הטיפול לקהל על כאב ולחצים באזורים כמו: צוואר גפיים כתפיים ושאר כאבים כרוניים כמו גם כאבי ראש ומיגרנות שנוטות להיות חזקות בזמן הריון ובשאר בעיות רפואיות וכאבים שנוצרים בזמן הריון. 

אוסטאופתיה לנשים בהריון מאפשרת הקלה וטיפול נקודתי ופרטני על פי בעיות רפואיות מהן סובלת המטופלת, בעוד שבאמצעות טכניקות אוסטאופתיות אפשר לאבחן ולטפל בבעיות וכאבים כרוניים, כמו למשל כדי לתחזק את הגוף בזמן הריון. 

התועלות של טיפול כזה יעילות גם לאישה ההרה וגם לעובר המתפתח ברחמה אשר מקבל תנאים טובים יותר כמו מקום נוח להתפתחות, אספקת דם טובה יותר, חומרים מזינים והתפתחות טובה יותר ברחם. 

למי מתאים טיפול מסוג זה? והאם זה מתאים גם לתינוקות קטנים?

אוסטאופתיה לנשים בהריון מתאימה למקרים של צירים תכופים וכאובים בזמן כאבי שרירים ורגליים או במידה והלידה צריכה להיות אחרת ממה שצפוי כמו לידת מלקחיים או ניתוח קיסרי ושאר בעיות וכאבים בזמן ההיריון. 

כיום יותר נשים בהריון בוחרות טיפול מסוג זה שנעשה על ידי המומחים כבר בזמן ההיריון ולעיתים לאחר הלידה. 

כדי להבין יותר כדאי להכנס לאתרים של מומחים בתחום אוסטאופתיה לנשים בהריון ובכך לדעת כיצד טיפול של אוסטאופת יכול להקל על מגוון מצבים גם בזמן ההיריון גם בלידה ואפילו לאחר מכן – אם מעוניינים לספק את הטיפול לרך הנולד. 

לסיכום באמצעות טיפול אוסטאופתיה נשים בהריון יכולות לשאת את זמן ההמתנה לתינוק בצורה נעימה ופחות כאובה.