מארגנים טיול שכבה? 4 אפשרויות לינה לבית ספר – "מטיילים עם ענת"

מתכננים טיול בית ספרי של מספר ימים לשכבה ו' או לשכבת י"ב , טיול המלא בחווית שאחת מהן מהווה חווית לינה? לא משנה לאיזה שכבת גיל התכנון שלכם, הגיל של הנוער אינו משנה, מה שחשוב הוא לספק להם חווית לינה איכותית, נוחה וכמובן נעימה, כך שירגישו בנוח ויצברו כוחות ליום הבא בטיול, כדי שיקומו רעננים ומלאי אנרגיות חיוביות לעוד יום מלא בידיעת הארץ ולמידתה דרך הרגלים.

חווית הלינה השכבתית הינה חוויה מיוחדת שמתחילה עם הכיתות הגבוהות יותר על מנת להאריך את הטיול, מבחינת ימי טיול. חשוב מאוד לבחור במקום גדול דיו, עם מספיק מיטות ומספיק מקום לכולם. אם בית הספר התברך במספר גדול של ילדים ונוער, וודאו שיהיו מספיק מיטות לכל התלמידים ולכל הצוות וכמובן, לא לשכוח את הצוות הנלווה אליכם, הנהג, המאבטח, המדריך וכמובן ההורים המלווים.

מהן האופציות ללינה?

לינה במאהל בדואי, לינה בבית הארחה, לינה באכסניית נוער, לינה בחניון לינה מוסדר הכולל מקלחות ושירותים מובנים. התאימו את אופציית השינה לילדים ולנוער בהתאם לאופי הקבוצה ולערך המוסף שתרצו להנחיל לתלמידים שלכם.

אופציית הלינה המועדפת עלינו לבתי ספר:

לינה בתוך מאהל בדואי הינה אופצייה יחודית שהתלמידים לא יזכו לחוות ככל הנראה בהמשך חייהם, לכן זוהי אופצייה ייחודית ומיוחדת, שמלמדת את התלמידים והצוות על אורח חייהם של הבדואים, התרבות הייחודית שלהם, המאכלים שלהם, אופן ההתפרנסות העיקרי שלהם, מפגש ייחודי עם גמלים ועוד רועי צאן המלווים בכבשים מדבריות. הלינה במאהל יכולה להתחלק לאוהל בנים ואוהל בנות, וכן יהיו בדרך כלל גם חדרים מסודרים לצוות, כמו כן, ישנן מקלחות מוסדרות ותאי שירותים המתאימים לקבוצה גדולה. אפ תרצו להקנות לילדים חוויה ייחודית במיוחד, המלאת תרבות והיכרות על פלג באוכלוסייה הישראלית הייחודית והמיוחדת, זהו המקום בעבורכם. כמובן שהמאהלים מספקים ארוחות ושתיה כיד המלך, כמיטב האירוח הבדואי כיד המלך.

אם בית הספר רוצה לתת לילדים נוחות מירבית ניתן לבחור באחת מהאכסניות המעולות ברחבי הארץ, חברת אנ"א אכסניות הינה בפריסה ארצית והחדרים מאובזרים למשעי.

לפרטים נוספים בנושא תוכלו למצוא באתר https://anattour.co.il