חנות אופטיקה ברמת גן

אנחנו הולכים לדון על חנות האופטיקה ברמת גן ועל התפקיד שהיא ממלאת בעיר הזאת. חנויות אופטיקה הן מרכיב עיקרי בכל עיר. הקניון הוא סמל לחיים עירוניים והחנות הקמעונאית היא אחד המקומות הבולטים לכניסת תיירים לעיר שלנו. חנות האופטיקה ייחודית בדרכה, שכן היא קיימת כבר 150 שנה. . רחוב רמת גן, המכונה רחוב בן יהודה הוא דוגמה מצוינת להיסטוריה של העיר הזו. החנות נבנתה בשנת 1857 ובמשך יותר מ-100 שנה היא מהווה מגדלור באמצע העיר, לא רק בגלל היותה חזית מושכת את העין אלא גם בגלל שהזכוכית העדשה שלה נראית מרחוק.

Optic shop הוא מותג ויזואלי שהושק ברמת גן, ישראל על ידי חברת Optic Group, חברה ישראלית המתמחה בעיצוב וייצור מוצרים אופטיים. החברה הוקמה על ידי אבי כהן, שהוא גם מהנדס תוכנה ומייסד קבוצת אופטיק. חברה זו פיתחה דרך חדשה ליצור פרסומות וקמפיינים שיווקיים יעילים יותר משיטות מסורתיות. המשמעות היא שהם הפכו את תעשיית הפרסום לאפקטיבית יותר מכיוון שהם יצרו דרכים חדשות להשתמש בתקשורת חזותית.

חנות אופטיקה ברמת גן היא עסק בבעלות משפחתית. הוא פועל למעלה ממאה שנים. החברה גדלה מבית מלאכה קטן למותג בינלאומי עם מתקן ייצור גדול למוצרים אופטיים ברמת גן והחנות הקמעונאית שלה בתל אביב. החנות הוקמה בשנת 1887 והיא אחת מחנויות האופטיקה הוותיקות בישראל. החנות ממוקמת ברחוב ההגנה משנות ה-50 והתפתחה לחברה קטנה. כיום היא מנוהלת על ידי שירי צורי, שעובדת שם כבר 25 שנה. היא עבדה בעסק המשפחתי שלה במשך עשר שנים וכיום היא הבעלים של החנות. בחנות מבחר גדול של עדשות אופטיות, עדשות מיוחדות ואביזרי עיניים. 

ניתן לומר שיש לרמת גן מה להציע לך, הלקוח, בתחום האופטיקה.