על קורונה ואימונים ללא חדר כושר

כיום כאשר חדרי הכושר סגורים וחלקנו חוששים מפני הגעה אליהם גם כאשר הם פתוחים, הגיע הזמן שנדע איך אפשר להמשיך להתאמן גם בבית. אם תעצרו את שגרת האימונים אתם עלולים לחוות נסיגה או עלייה במשקל. אין כל סיבה לוותר על אימוני הכושר כאשר חדר הכושר סגור. אימונים אישיים מתקיימים היום בשיחות וידאו ובשטחים פתוחים. בנוסף, אפשר להרכיב אימון ביתי מקיף באמצעות אביזרים לא יקרים שאינם דורשים שטח אחסון. אל תוותרו לעצמכם על האימונים השבועיים מבלי לבחון אופציות לאימון ביתי. 

שיטת אימון שמתאימה לכולם

בין אם אתם עובדי הייטק שעובדים 14 שעות ביממה ובין אם אתם הורים לילדים קטנים, תצליחו למצוא שיטת אימון ביתית שמתאימה לכם. תקופת הקורונה אילצה את כולנו לשנות את ההרגלים ולחפש דרכים חדשות לתקשורת חברתית, לימודים, עבודה מהבית וגם אימוני כושר ובילויים. אם אתם אנכם מוותרים בקלות ואנכם מתפשרים על הבריאות שלכם – יש לנו בשבילכם שיטת אימון שמתאימה לשימוש ביתי, מפעילה את כל השרירים ואינה דורשת ניסיון קודם. שיטת האימון שאנחנו מדברים עליה היא כמובן אימון עם גומיות התנגדות

איך מתאמנים מחוץ לחדר הכושר?

אימוני כושר אפשר לבצע בבית ובפארק השכונתי. את מכשירי הכושר שבמכון תחליפו באביזרים לא יקרים ובציוד שקיים כבר אצלכם בבית. אין חובה לרכוש מכשיר כושר יקר וגדול בכדי לשמור על כושר אך מומלץ לקנות עוגן לדלת על מנת להשתמש בגומיות. לקבלת הדרכה ראשונית והרכבת תכנית אימון שמתאימה לכם כדאי לייצור קשר עם מאמן כושר. המאמנים מבינים את המורכבות של תקופת הקורונה ויודעים איך לתת מענה ולבנות תכניות אימונים יעילות. הקשר עם המאמן חיוני גם לקבלת מוטיבציה ולחיזוק המחויבות שלכם לאימון. אחרי שתתנסו בכמה אימונים ביתיים, תגלו שאתם דווקא נהנים מאימון הגומיות או מהשתתפות באימונים אונליין מבלי לצאת מהבית.