לימודי תזונה – עדיף במכללה או באוניברסיטה?

לימודי תזונה

בשעה טובה סוף כל סוף החלטתם מה אתם רוצים לעשות בחיים – להעניק לאנשים ליווי אישי ומקצועי בכל הנוגע לבחירות התזונה שלהם, על מנת שהם יוכלו להתגבר על מחלות כרוניות, לרדת במשקל או פשוט ללמוד לסגל לעצמם הרגלים האופייניים לאורח חיים בריא יותר.

אבל לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב שתדעו שעדיין ניצבת לפניכם שאלה חשובה שהתשובה עליה תשפיע במידה ניכרת על מסלול הלימודים – והחיים שלכם.

מה עדיף, להירשם ללימודי תזונה במכללה או אולי דווקא באוניברסיטה?

במאמר זה נספר לכם על ההיבטים והמאפיינים השונים של מסלולי לימוד אלה, על מנת שיהיה לכם קל יותר להחליט האם אתם מעדיפים להירשם ללימודי תזונה במכללה או באוניברסיטה.

לימודי תזונה באוניברסיטה

אם תבחרו להירשם ללימודי תזונה באוניברסיטה, אתם תזכו בהזדמנות לרכוש השכלה מעמיקה ומקיפה בנושאים הקשורים להתמחות בתזונה, ואשר ללא כל צל של ספק יעזרו לכם ליהנות מהכשרה מעמיקה ורחבה יותר לעומת לימודים במסגרת מכללה.

לדוגמא, אתם תשתתפו גם בקורסים בסיסיים במקצועות כגון מדעי הטבע, מדעי החיים ואפילו מדעי החברה.

על בסיס החשיפה לאותם קורסים בסיסיים, אתם בהמשך תוכלו לשלב אותם יחד עם לימודי התואר שלכם בתזונה, על מנת שתוכלו לבחור בהתמחות שאותה תמשיכו בהמשך הדרך.

יתרון נוסף של לימודי תזונה באוניברסיטה הוא האפשרות לעבור הכשרה רשמית מטעם משרד הבריאות, מה שללא ספק יאפשר לכם ליצור רושם מקצועי יותר בקרב אוכלוסיות מסוימות.

לימודי תזונה במכללה

לימודי תזונה במכללה מיועדים יותר עבור אנשים שלמדו לפתח חוש ביקורתי כלפי הרפואה המערבית הממסדית, כמו גם לאנשים שכבר יש להם רקע בתחומים השונים של הרפואה המשלימה.

מדובר על מסלול לימודים שהוא פחות אקדמאי ויותר מעשי, ואין ספק שכיום כבר יש לא מעט אנשים שיעדיפו יועץ בריאות טבעית על פני תזונאי קליני.

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
makub

היקבים המובילים בישראל

פריך. אדמוני. מגובש. השמות בהם משתמשים לתיאור טעמו של היין, יכולים לגמרי ליצור שפה חדשה. שפה המיועדת לייננים וחובבי יין. למרות שצריך לכרוע ברך ולהודות

קרא עוד »
טיפים לבחירת מדביר
בית וגינה
makub

טיפים לבחירת מדביר

רוצים להיפטר מהמזיקים בבית אחת ולתמיד? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור מדביר מקצועי שיוכל לרסס בביתכם ולדאוג לכך שבתוך זמן קצר כבר לא

קרא עוד »
Blogging
makub

מה חשוב בעת הכנה למרתון?

לא כולם יודעים אך הכנה למרתון היא לעיתים הרבה יותר קשה וגם הרבה יותר מורכבת מהמרתון עצמו. זאת בגל שאם המרתון נמשך יום אחד בלבד,

קרא עוד »