טיפול בעובש במקלחת שסוף סוף עובד.

למה תמיד דווקא באמבטיה?

עובש מגיע כאשר הקיר בחדר נחשף או שמחלחלים אליו מים, במקלחת המים זורמים ולפעמים משפריצים חלק לקיר או לתקרה או שהתקלחנו במים חמים ולכן כל חדר האמבטיה התמלא האדים. דברים שהם מאוד לגיטימים שיקרו בזמן המקלחת יכולים להוביל לכך שדווקא שם הכי נורמלי שזה יקרה. אבל זה שנורמלי שזה יקרה שם לא אומר שאנחנו רוצים להתקלח עם כתם שחור ומזעזע על הקיר מה גם שהדבר עלול להזיק לבריאות שלנו, במאמר כתבנו לכם כיצד אפשר לטפל בעובש בצורה יעילה שעובדת.

קודם כל נקודתי.

המהלך הראשון צריך לכלול בתוכו חומרי ניקוי נגד עובש ובנוסף אביזרים נילויים כמו סקוצ'ים, ספוגים או צמר פלדה שיעזרו לחומרי הניקוי לעשות את העבודה. חומרי ניקוי להסרת עובש ניתן להזמין באינטרנט או ברשתות הסופר/ קולבו המגוונים. הנקיון יכול לקחת זמן והעובש לא ירד מיד אך עם קצת מאמץ הוא ירד והבעיה תעבור לטווח הקצר והקיר יראה פנטסטי.

ואחרי זה מה עושים?

לאחר שניקינו את הקיר ביסודיות והורדנו את כתמי העובש ניתן לקנות חומר דוחה עובש ברשתות של כלים לבית והטמבוריות השונות, למרוח על הקיר שבו גדל העובש שכבה עבה. לאחר מכן אם אנחנו לא אוהבים את הצבע של חומר דוחה העובש נוכל למרוח על השכבה של החומר צבע מסויים שניתן להשיג בחנויות שישתלב בצורה יפה עם צבעו של החומר.

יש גם בעל מקצוע.

כל התהליך שציינו פה לא חייב להעשות על ידכם בלבד, ישנן חברות שיכולות לעשות את כל התהליך שציינו פה עבורכם אם אין לכם פנאי להתעסק בזה. ניתן למצוא את החברות באינטרנט המציעות מגוון של שירותים במחירים שונים