מדפים מודולרים – האם זה יקר יותר ממדפים רגילים?

מדפים מודולריים מתאימים ליישום במחסנים גדולים, באזורי אחסון תעשייתיים וכמובן בכל מקום שבו אתם רוצים ומעוניינים לאחסן בצורה נכונה כמות עצומה של סחורה. מה לגבי המחיר של מדפים מודולריים וכמה זמן לוקח להרכיב אותם?

מדפים מודולריים – האם זה יקר יותר ממדפים רגילים?

אין ספק שהמחיר של מדפים מודולריים הוא יקר יותר מכל סוג של מדפים אחרים דווקא בגלל הייעוד שלהם. כיוון שמדפים אלה באים לאחסן בעיקר במקומות תעשייתיים, ההשוואה שלכם למדפים רגילים אינה במקומה.

מדפים מודולרים, יכולים להחזיק אצלכם למשך שנים רבות ותוכלו להפיק מהם תועלת רבה מאוד. כיוון שיש צורות רבות של מדפים אלה, תהיו חייבים להרכיב את אלה המתאימים ביותר לאופן וגודל הסחורה שלכם.

כמה זה עולה?

מחירי מדפים לכל מטרה משתנים ממקום למקום וכמובן שהמחירים מקבלים תפנית כאשר הכמות והאיכות משתנים. אם לדוגמא יש לכם מחסן ענק שצריכים להתקין בו מגוון רחב של סוגי מדפים לכל מידי סוגי מוצרים, תצטרכו לברר את סוג המדף המועדף אליכם.

תוכלו לחפש ברשת אחר החברות שמשכירות ציוד כזה אך אם יש לכם מפעם או אזור אחסנה ענק ואתם מתכוונים להישאר בו למשך שנים רבות, כדאי מאוד לקנות את הציוד הזה ולא להשכיר אותו.

זמן התקנת מדפים מודולריים

מדפים מודולריים מתאימים גם כמדפים למשרד שהחוזק שלהם הוא שם המשחק כאן. כיוון שמעמיסים על מדפים אלה ציוד כבד מאוד, חשוב מאוד לבדוק טוב טוב כיצד ניתן להרכיב אותם.

חברה להרכבת מדפים מודולריים, יכולה לעשות זאת בשבילכם וכן, תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות ובאחריות מלאה על כל בעיה שלא תצוץ בעתיד.