קייטרינג גורמה לאירוע קטן – חלבי או בשרי

עומדים בקרוב לערוך אירוע קטן? ראשית כל נאחל לכם המון בהצלחה! אך אחת מהשאלות הקשות ביותר שעומדות על הפרק היא השאלה – האם ללכת על קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי? כמובן שלכל אחת מהאופציות הללו יש את היתרונות ואת החסרונות שלה על מנת שלא תמצאו את עצמכם בקונפליקט תמידי, ננסה לספק לכם מספר נקודות זכות לכל אחת מהאופציות על מנת שתוכלו לבחור את האופציה הטובה ביותר עבורכם. היום הכוח נמצא בידיים שלכם, ואתם יכולים לבחור כמעט כל סוג של קייטרינג שעולה לכם לראש.

קייטרינג גורמה לאירוע קטן – חלבי או בשרי?

הדבר הראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון זה את השעה ביום שבו נערך האירוע. קייטרינג חלבי ברוב המקרים הוא קייטרינג קליל יותר, ולכן ברוב המקרים בוחרים בו לאירועים אשר מתקיימים בשעות היום או בשעות הצהריים המוקדמות. קייטרינג בשרי יהיה אופציה טובה יותר לאירועים אשר מתקיימים בשעות הערב או בשעות הצהריים המאוחרות. כמובן שבסופו של יום הכול נתון לשיקולכם, אך זה ברוב המקרים הבחירות המועדפות.

אלמנט נוסף שאתם צריכים לקחת בחשבון זה את קהל היעד שצפוי להגיע לאירוע שלכם. בסופו של יום אתם צריכים לקחת בחשבון איזה מאכלים או איזה סגנונות של אוכל האורחים שלכם אוהבים. כך תוכלו לגרום לכך שהם ייהנו מהאירוע שלכם, ולא פחות חשוב יטעמו מהאוכל וגם יצליחו ליהנות ממנו. כמובן שלא תצליחו לפגוע לטעם של כל האורחים, אך לפחות למרביתם.

הקריטריון האחרון שאתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם מתבלטים בין קייטרינג חלבי או קייטרינג לאירוע קטן שהוא בשרי זה משך זמן האירוע. אם מדובר עם אירוע קצר, ברוב המקרים מוטב לבחור באופציה של קייטרינג חלבי שגם הוא יהיה קליל ולא יגרום לאנשים להישאר זמן רב. אם אתם מתכננים לעשות אירוע שנפרס על כמה שעות, האופציה של קייטרינג בשרי תהיה רלוונטית יותר – כך האורחים יוכלו ליהנות מהמאכלים העסיסיים ולא להיות בלחץ של זמן. גם פה בסופו של יום הבחירה בין קייטרינג חלבי לקייטרינג בשרי נמצאת אך ורק בידיים שלכם.