מה גברים אוהבים שיהיה בשעון שלהם?

אחד האביזרים הפופולריים ביותר בקרב כל אדם באשר הוא הוא כמובן שעון היד. השעון מראה לנו את הזמן ולעתים גם כולל תכונות נוספות אך מעבר לכך הוא גם מוסיף ללוק, לביטחון שלנו ולמה שאנו משדרים. כאשר אם מסתובבים עם שעון ממותג יקר אתם משדרים הצלחה ועוצמה לדוגמה. שעונים לגברים מסוימים עשויים להעיד על האופי של אותו אדם במידה רבה. לכל גבר עשוי להיות טעם שונה לגבי השעון האולטימטיבי עבורו אולם ננסה לבחון מה יעדיפו רוב הגברים.

מחוגים או דיגיטלי?

אז השאלה אולי הכי מתבקשת היא האם גברים יעדיפו שעון דיגיטלי או עם מחוגים. בדרך כלל שעון דיגיטלי משמש בני נוער, ילדים וגברים צעירים בצבא (12 שניות הייתם פה בחזרה!) ואילו גברים בוגרים יותר יעדיפו לשדר בגרות עם שעון מחוגים. על אף שיש אנשים שאינם מסתדרים עם מחוגים ללא קשר לגיל, לגבריות או לבגרות ועדיין משתמשים בשעון דיגיטלי אנו מעריכים כי מרבית הגברים יעדיפו שעון מחוגים.

תכונות מיוחדות של השעון:

היום יש שעונים חכמים עם אפליקציות ואפשרויות מדליקות שונות אבל אם נלך רגע על שעונים רגילים עם תכונות שונות הכוונה תהיה לשעון שעמיד במים, שעון המציג את השעה גם במקומות שונים בחו"ל, שעון עם תאורה פנימית, שעון זוהר בחושך, שעון עם אפשרות לשעון מעורר ועוד. מרבית הגברים יעדיפו שעון לא מסובך אך שכן תהיה לו תכונה או שתיים נוספות מעניינות.

יוקרה או פשטות?

שאלה נוספת שיכולה לעלות על סדר היום לגבי מה גברים אוהבים שיהיה בשעון שלהם היא נושא היוקרה. מרבית הגברים מעדיפים שעונים ממותגים ויקרים, כאלה שמשדרים כוח, עוצמה, הצלחה. הגברים רוצים ביטחון אז הם עונדים שעון ואביזרים נוספים האמורים לשדר את מה שהם רוצים להרגיש.

 

אולי יעניין אתכם גם: ארנקים לגבר עם חריטה