מוניות במזכרת בתיה – מתי נכון לנו להזמין מונית

כשאנחנו חושבים על שירות מוניות ברחובות למשל, אזי בדרך כלל המחשבה היא שנשתמש בשירות זה רק במקרים נדירים. בהנחה שיש לנו רכב פרטי, אז אנחנו לא נצטרך להשתמש בשירות ואם אין לנו רכב כזה, אז נעדיף אופציות שנחשבות אולי פחות מועילות, אך יותר זולות, כמו למשל אוטובוסים ורכבות. 

אך יש מקרים רבים, בהם נכון לנו לשכור מונית, בין אם מהבית או עבודה ובין אם ממקום מסוים בו אנחנו נמצאים, הביתה או לכל מקום אחר. 

דוגמא לכך אפשר למצוא, במקרה של הזמנת מוניות במזכרת בתיה. זה מקרה מבחן מצוין, מאחר ומדובר ביישוב קטן שאין בו תחבורה ציבורית בתדירות של עיר גדולה, ולכן האופציות לשימוש בתחבורה כזו, היא נמוכה יותר. הפתרון של שירות מוניות הוא הרבה יותר אידיאלי, הרבה יותר נכון. 

לפני שנסביר מתי יהיה נכון לשכור שירות מוניות במזכרת בתיה ובכלל, חשוב להדגיש, שעלינו לבחון את הנושא, גם בהקשר של השירות. כלומר, לא נסתפק רק בכך שנשכור שירות מוניות, אלא עלינו לוודא שנקבל שירות איכותי וטוב מהחברה. 

מתי נעדיף לשכור שירות מוניות 

ראשית, אם וכאשר אין לנו אופציה אחרת בכלל. אז אין לנו ברירה אלא לשכור שירות מוניות דרך האתר https://www.rehovot-taxi.org. למשל, בסופי שבוע, חגים, לילות וכן במקרים בהם אין לנו רכב פרטי ואין תחבורה ציבורית פעילה. 

שנית, אם מדובר בנסיעות חד כיווניות. למשל, אם אנחנו נוסעים לשדה התעופה או למקום מסוים בשביל לקבל הסעה, ואין לנו אפשרות אחרת, אז מוטב לקחת מונית. זה עדיף מאשר להשתמש בשירות זה מאשר ברכב פרטי, אותו נצטרך להשאיר במקום. 

שלישית, אם אנחנו סוחבים ציוד, תיקים, או כל דבר אחר. עדיף לעשות את זה במונית ולא בתחבורה ציבורית אחרת