מעסה? אלה המוצרים שאתה צריך בקליניקה

כל קליניקה טיפולית המציעה עיסויים וטיפולים לגוף מציעה טיפולים שונים משולבים במכשור תומך. במידה ויש לך קליניקה לעיסוי תוכל לשדרג את הטיפולים שאתה מציע ללקוחותיך באמצעות מוצרים ייעודים שישתלבו במסגרת הטיפולים המוצעים. כך למשל ניתן לשדרג את הטיפולים עם אמבט פראפין או עם מזרן דיקור וכרית תואמת. אפשרות אחרת היא לשלב על גבי מיטת הטיפולים כרית טיפולית תומכת.

 

אמבט פראפין

האמבט מיועד לשימוש ביתי ומקצועי אך מרבית האנשים לא יתחזקו בביתם אמבט פראפין ולכן מדובר במוצר אידיאלי לקליניקה טיפולית. האמבט מכיל את שמן הפראפין כאשר הוא מחומם. לחילופין ניתן גם לשלב שמן פראפין. החימום של הנוזל מביא ביחד עם המגע באיברי הגוף להקלה משמעותית בכאבים ומיחושים. האמבט מחומם ומגיע במגוון גדלים.

 

מזרן דיקור

מדובר באלמנט אשר ישדרג משמעותית את הטיפולים בקליניקה שלך. המזרן תומך בשיפור רמות האנרגיה, מרכך את איברי הגוף ומפחית ומקל על כאבים בדרגות שונות. מזן הדיקור ניתן להזמנה ביחד עם כרית דיקור תומכת אשר משלימה את מנך הגוף על גבי המזרן לכל אורך הגוף.

 

כרית טיפולית

ניתן לשלב בקליניקה כריות טיפוליות שונות המספקות תמיכה ומנך תומך לאיבר הגוף השונים. יש כרית לאזור הגפיים התחתונות ויש כרית לגפיים העליונות. הכרית מספקת תמיכה יציבה ומאוזנת ומאפשרת לקיים את הטיפול תוך מרחב תנועה רחב יותר למטפל ותחושה נעימה יותר למטופל. הכרית מגיעה בגדלים שונים ובצורות שונות.

המוצרים שאתה צריך בקליניקה יאפשרו לך לשדרג משמעותית את הטיפולים ולהציע ללקוחות שלך טיפולים מקצועיים ואיכותיים יותר. אין חובה להשתמש באביזרים תוך כדי הטיפול באם המטופל איננו חש בנוח עם אחד מהאביזרים, אך כדאי לציין בפניו את היתרונות.

 

צרו קשר איתנו – https://relax-market.co.il/.