כורסאות עיסוי

לא פעם קורה שמתעוררים בבוקר וכל השרירים תפוסים, לפעמים גם הגב מציק או שהגוף סתם כך עייף ומותש ממרוץ החיים. אתם מאוד רוצים עיסוי מפנק שישחרר את כל השרירים, ירגיע אתכם ויגרום לכם להרגיש חדשים, אך אין לכם אפשרות לצאת מהבית למכון או לקליניקה של בעל מקצוע. אז בדיוק בשביל זה קיימים כורסאות העיסוי. 

כורסת עיסוי יכולה לעמוד בסלון הבית, בחדר השינה או בכל חדר אחר, אבל הכי חשוב, היא נמצאת בתוך הבית ומשרתת אתכם בכל זמן שאתם רוצים, מבלי להזמין תור או לחכות לו וכמובן במקסימום פרטיות ובשעות שהכי מתאים לכם.

מה יש בכורסאות עיסוי?

כורסאות עיסוי מתבססות בעצם על מנגנון חשמלי אשר מבצע עיסויים ומסז'. ישנן כורסאות עיסוי בדגמים רבים ומגוונים כאשר כל אחד מהם מבצע סוג שונה של עיסוי, ישנן כורסאות למסז' בשיטת שיאצו, יש אחרות שמבצעות עיסויים בשיטה שוודית, כאלה אשר מתמקדות בעיסוי רקמות עמוק ועוד סוגים רבים ושונים. ב-Relax Market תוכלו לצפות במגוון כורסאות עיסוי.

כאשר מעוניינים לרכוש כורסת מסז' מומלץ לעשות קצת שיעורי בית ולהבין מהם סוגי העיסוי השונים וכך לדעת לבחור את הכורסא המתאימה ביותר. ישנן כורסאות שעושות מסז' בחלק הגוף העליון – בגב ובשכמות, אלה הן הכורסאות הנפוצות ביותר. בנוסף לכך, ישנן גם כורסאות אשר מאפשרות גם עיסויים בחלק הגוף התחתון ובכפות הרגליים.

כורסת עיסוי בהתאמה אישית

בעת רכישת כורסת עיסוי חשוב לדעת מהן האופציות שקיימות בה ועל פיהן להחליט באיזו כורסא לבחור. ישנן כורסאות עם הדום רגליים ממונע ויש כאלה ידניות, ישנן כורסאות שמבצעות עיסויים רק בפלג הגוף העליון ולעומתן דגמים אחרים שיש בהם אופציה לעיסוי בכל חלקי הגוף. כמו כן, ישנם סוגי עיסויים משתנים בין כורסא אחת לשנייה.

מלבד העיסויים, חשוב גם לדעת כי הכורסא אמורה להשתלב בין הרהיטים האחרים שנמצאים בבית ולכן, מומלץ לבחור את העיצוב שלה לפי אופיים של הרהיטים האחרים ובהתאמה אליהם, כדי שהיא באמת תוכל להשתלב בניהם ותגרום לסלון להיראות מושלם.

לסיכומו של עניין – כורסאות עיסוי הן המתנה המפנקת והמרגיעה ביותר שתוכלו לרכוש לעצמכם!