שאיבת שומן – איך זה עובד

אחת הבעיות הקשות שאחוזים גבוהים מהאנושות מתמודדת איתה היא התופעה של השמנת יתר. יותר מידי אנשים מוצאים את עצמם חיים עם עודף משקל ועם שומנים עודפים אשר אלו מעיקים על כל מישורי החיים. איכות החיים לקויה מאוד בעקבות כך. כבדות יתר, קושי למצוא בגדים הולמים, שלא לומר מחמיאים, בריאות רופפת והפחדות מצד הרופאים וגורמי הרפואה בעולם.

בדיוק בגלל כל הסיבות הללו עולים לכותרות חדשים לבקרים רעיונות חדשים לדיאטות שונות שלא לומר מוזרות. הבטחות להמסת שומן צלוליטיס באמצעים שונים, שאיבות שומן ועוד. כאשר כל אלו מתיימרים להמציא פתרון ומזור לבעיות מהסוג הזה כמו גם לתופעות הקשות הנובעות בעקבות כך.

שואבים את השומן

אנחנו כאן על מנת לדון בנושא של שאיבת שומן. שאיבת שומן זוהי פעולה אשר נעשית כיום בצורה בטוחה מאוד כאשר המטופל בוחר למעשה את האזורים אשר בהם הוא רוצה לבצע את התהליך.

באופן כזה הוא מתפטר תוך זמן קצר מעודפי השומן המעיקים עליו והוא נהנה מגוף הרבה יותר מחוטב, מראה הרבה יותר נאה ונעים לעין וכמובן שגם הבריאות מושפעת מאוד בעקבות העלמת השומנים העודפים.

איך זה עובד בפועל?

יש כיום אפשרויות רבות לבצע את התהליך כאשר זה נעשה באמצעים בטוחים לחלוטין עבור המטופל. לרוב לא מדובר בהליך שיגרום לכאבים או לאי נוחות כאשר משך זמן הטיפול המטופל יוכל לשבת בנינוחות, לשוחח בטלפון, לקרוא ולהמשיך בפעילות ממש שגרתית. השאיבה נעשית על ידי הקפאה של תאי השומן אשר נעשה בצורה בטוחה על מנת שלא להכאיב או אפילו לקרר את האזור המטופל.

שומרים על התוצאות

חשוב לדעת כי התוצאות של שאיבת השומן הן אמנם טובות מאוד , אך אם לא שומרים על התוצאות ולא משקיעים באורח חיים מסודר מיד לאחר התהליך, הרי שמהר מאוד יופיעו להם שוב העודפים המעצבנים ולא תמיד אפשר יהיה להתמודד מולם ולשאוב אותם מחדש.

פונים אל המומחים

חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לנושא של שאיבת שומן יש לפנות אל אנשי מקצוע דוגמת ד"ר אופיר שיין, אשר מנוסים בתחום ויודעים לבצע את ההליך בצורה הטובה ביותר.