רוצים ריח של מלון בבית שלכם כך תעשו את זה נכון

כולם מכירים את התחושה הנעימה שנלווית לשהייה בבית מלון, תחושה שחלק ניכר ממנה נובע מהריח ששורר בבית מלון.

אם אתם רוצים לשחזר את החוויה הזאת בביתכם, המשיכו בקריאת המאמר.

אילו ריחות יגרמו למבקרים בבית שלכם להרגיש שהם בבית מלון?

אם אתם רוצים שהבית שלכם ידיף ניחוחות של בית מלון יוקרתי, השלב הראשון הוא לבחור את הריח הנכון שיכול לספק לכם את הסחורה. אז בעזרת אילו רוחות תצליחו לייצר בבית שלכם אווירה וריח של בית מלון?

ניחוחות הדריים

אם אתם מעוניינים בריח קליל ומרענן, אך כזה שעדיין יוצר אווירה יוקרתית, פירות הדר הם הבחירה המושלמת עבורכם.

תפוזים, לימונים ואפילו אשכוליות יכולים להוסיף לתרום מהניחוחות שלהם על מנת ליצור אווירה נעימה ומרעננת, כמו כזאת שניתן לחוות בעת שבהם במגע קרוב עם סדינים צחים ונקיים המכסים מיטה בבית מלון יוקרתי.

ניחוחות פרחוניים

כולם אוהבים פרחים, וזו בדיוק אחת מהסיבות העיקריות לכך שבבתי מלון רבים משתמשים בריחות פרחוניים על מנת ליצור אווירה נעימה ונינוחה – מפני שהם יודעים כי ריחות אלה אהובים על חלקים גדולים מכלל האוכלוסייה.

ניחוחות של פרחים נפוצים מאוד בקרב בתי מלון יוקרתי, ובין ניחוחות אלה אפשר לציין ניחוחות של פרחי יסמין, גרניום, שושנים, חבצלות ועוד.

מה שיפה בקטגוריה זו של ריחות, היא שיש כל כך הרבה אפשרויות, שכמעט בלתי אפשרי שלא תצליחו למצוא ניחוח שיהיה אהוב עליכם ועל מי שעמו אתם חולקים את המרחב שברצונכם לפזר בו ריחות נעימים.

ריחות של תבלינים

תבלינים מוסיפים עומק ואופי לריח השורר במקום, מה שהופך את הריח למורכב יותר וכתוצאה מכך מהנה יותר.

תבלינים יכולים להוסיף גווני ריח מעושנים, מתקתקים או צמחיים, ובין ניחוחות אלה ניתן לציין קינמון או אפילו קפה. מידע נוסף באתר בריזה מפיצי ריח