לגו

לגו הוא משחק אהוב בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. אין כמעט בית בישראל שלא מחזיק לגו. הרווגוניות של המשחק והתאמתו להרבה שכבות גילאים עשתה אותו פופלארי ביותר בישראל ובמדינות אחרות.

לגו הוא צעצוע פופולרי. זהו אחד הצעצועים הפופולריים ביותר בעולם. חברת לגו קיימת מאז 1958. היא התחילה בעיירה קטנה בדנמרק וכיום יש לה למעלה מ-10,000 עובדים ברחבי העולם. החברה נמצאת בבעלות ממשלת דנמרק והמטה שלה ממוקם בבילונד, דנמרק, שם יש להם מפעל גדול של לגו.

לגו הוא אחד המשחקים הטובים ביותר והנמכרים ביותר וזאת בשל האיכויות שלו והתרומה שלו. משחקי לגו ידועים כמפתחים קורדיננציה, הם מסייעים בפיתוח מטוריקה עדינה והם מעודדים מחשבה ויצירתיות.

המותג לגו הוא מותג צעצועים מוכר. יש לו קהל מעריצים עצום והוא נמכר במדינות שונות ברחבי העולם.

מחפשים לגו טכניק? בואו לחנות של בריקטויס >>>

לגו לילדים

לגו הוא אחד המשחקים הפופולארים ביותר בקרב ילדים ונוער. ניתן היום למצוא לא מעט סדרות של לגו שנבדלות זו מזו באבני הבניה. יש כיום לגו דופלקס שמותאם לילדים החל מגיל שנה. הלבנים שלו גדולים כך שהם בטוחים לשימוש בקרב תינוקות. הוא מיועד להרכבה בקרב פעוטות.

מלבד זאת, ניתן למצוא לגו לגילאים שונים שמשלבים בתוכם דברים יותר מורכבים. היופי בלגו שניתן לבנות מהדמיון או לפי ספר הוראות שהחברה מספקת. כך ניתן לבנות מודלים צבעוניים ויפים במבחר נושאים. ניתן למצוא לגו בנושאים של מכוניות, של טרקטורים, רובוטריקים, גן משחקים, דמויות ועוד.

כמה עולה לגו?

מחיר לגו משתנה בהתאם לדגם שתבחרו. המחיר יחסית יקר לצעצועים אחרים, אך לא יקר מדי, כך שכל משפחה יכולה להחזיק לפחות לגו אחד בבית. בנוסף, קיימים לא מעט מבצעים בחנויות השונות. כך שתוכלו בקלות לקנות לגו במחירים מעולים לבית או כמתנה לאחרים.