תיקי עור לנשים

כל מי שעוסק קצת באופנה יודע כי חומר הגלם הכי איכותי והכי פופולרי לעיצוב הוא עור. העור משמש לעיצוב מעילים, נעליים, ארנקים, תיקים ואפילו תכשיטים. העור הינו חומר גלם מהעתיקים בעולם, יש שיאמרו אף העתיק ביותר. השימוש הרב שיש לעור הוא לא בכדי. האיכויות הרבות המאפיינות את החומר הביאו כך.

השוק מושפע במגוון עצום ורחב של תיקים המיועד הן לקהל הנשי והן לקהל הגברי. מכיוון שאופנת הנשים מתקדמת מאוד במאות האחרונות, יותר מהאופנה הגברית. המגוון הרחב של תיקי העור, מיועד יותר עבור הנשים.

חיקוי עור

ברכישת תיקי עור לנשים כדאי לזכור, כי באותה מידה בה גדל השוק והמבחר, גם חקייני העור אינם נחים. לא כל תיק שתמצאו בחנות תיקי עור לנשים – הוא בהכרח תיק עור מקורי. החיקויים של תיקי העור הם רבים ומשווקים בכל חנויות התיקים. אם אתן מחפשות איכול ללא פשרות, כדאי לבדוק את מקוריות התיק. ניתן לבדוק זאת באמצעות הסמל הבינלאומי המסמן את מוצרי העור המקוריים. כמו כן הריח הייחודי שיש לעור אינו ניתן לזיוף ועל ידי הרחת התיק תוכלו לדעת האם התיק עשוי מעור אמתי.

מבחר רחב ומגוון

העור נלקח מבעלי חיים רבים, אשר לכל אחד מאפיינים שונים ומגוונים. לכן תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של עיצובים בסטיילים ובגוונים שונים.

העור הינו חומר גלם אורגני, המיוצר מבעלי חיים. לכן הוא לא מכיל חומרים רעילים, כמו כן עובי החומר ביחס לחומרי גלם אחרים, שומר על החפצים המאוחסנים בתיק בהגנה המקסימלית.

שימו לב כי מחירי תיקי עור לנשים מקוריים הם גבוהים. לא מומלץ לרכוש חיקוי עור מכיוון שהם אינם משתמרים לאורך זמן. עדיף להשקיע יותר בתיק עור אמיתי של תיקי טוסקנה שיחזיק מעמד לאורך שנים.