חיפוי קירות מטבח – איך למצוא את החיפוי המושלם למטבח?

חיפוי קירות מטבח הוא דבר חשוב מאוד. כשאתם הולכים לבחור את האריחים למטבח שלכם, בין אם אתם משפצים את המטבח ובין אם זה מטבח חדש – חשוב לשים לב ולחשוב טוב לפני כל פעולה. במאמר שלפניכם נבין מספר דברים על חיפוי קירות מטבח.

לב הבית כיום הוא המטבח. בין אם הוא גדול ובין אם הוא קטן, אנחנו מסתובבים בו שעות רבות ביום, אוכלים מבשלים וכו'. כולנו אוהבים את המטבח וכלן אנחנו מטפחים אותו. כחלק מטיפוח הבית, אנחנו צריכים להגן על הקירות ולבחור את האריחים הנכונים.

חיפוי גבוה

בואו ניתן הצצה לטרנדים החמים של 2021 של חיפוי קירות מטבח. תמיד ידענו שאת האריחים שמים עד לגובה של בערך 60 ס"מ, זהו בעצם הגובה שנוטה להתלכלך בגלל הכיריים וכדו'. כמו כן הצנרת תמיד בגובה הזה של הקיר. בואו נכיר משהו חדיש יותר. בואו נמשיך את חיפוי קירות המטבח עד התקרה.

חיפוי הקירות לגובה, מציג את יופיו של האריח וממקד את תשומת הלב שלנו לקיר המושקע והיפה. בנוסף, האריחים יתנו 'טוויסט בעלילה'. זה יוצר שבירה אל אלמנט ססגוני מארונות המטבח. בנוסף, אם תבחרו באריחים בהירים, כל המטבח יהיה מואר ומרווח יותר.

גודל האריחים

פעם הכרנו את האריחים הקטנים, המלבניים החמודים. הכירו את המראה האסתטי החדש – אריחים גדולים. חיפוי קירות מטבח על ידי אריחים גדולים, יעניק למטבח שלכם מראה אסתטי וגם קל יותר לנקות אותם. אם המטבח שלכם קטן, אריחים גדולים יהוו אשליה של גודל.

נסו להעז. יש לכם בראש תמונה מורכבת ומיוחדת? לכו על זה. היום הכול הולך. ניתן לעצב אריחים בגלים שונים ובקווים יוצאי דופן וכדו'.
בקרו באתר של מילסטון כדי לקבל פרטים נוספים!