יפן, ארץ האטרקציות

יפן נחשבת לאחת מהמדינות המיוחדות והמעניינות ביותר בעולם. מדובר על מדינה שונה לחלוטין משאר המדינות שרובנו מכירים, בזכות המנהגים השונים, המסורות הייחודיות וכמובן התרבות העתיקה והמעניינת שלה. מצד אחד, יפן נחשבת למדינה שנמצאת בחוד החנית של הקדמה והטכנולוגיה. מדובר על מעצמה כלכלית מתקדמת, שמייצאת את מוצריה לכל רחבי העולם. מצד שני, מדובר על מדינה מסורתית ששומרת על התרבות והמסורת שלה לאורך הדורות. ביקור במדינה יוכל להפגיש אתכם עם שני צידי המטבע, כולל מבט אל כלבי רובוט שמטיילים עם הבעלים שלהם ברחוב ובאותו הזמן צפייה בטקס עתיק וייחודי שמתנהל בקרבת מקום. מעבר לכך, מדובר על מדינה שמקפידה במיוחד על נראות ואסתטיקה, דבר שמתבטא בכל תחומי החיים, כולל מזון, לבוש, עיצוב וכדומה.

מהן האטרקציות המיוחדות שאסור לפספס ביפן?

קודם כל, אסור בשום אופן לוותר על ביקור בטוקיו, בירת יפן. מדובר על עיר צפופה במיוחד, המכילה כ- 38 מיליון תושבים ונחשבת לעיר עם כמות האוכלוסייה הגדולה ביותר בעולם. מדובר על עיר גדולה ומרשימה, המכילה בתוכה לא מעט בתי קפה מיוחדים, מסעדות גורמה שחייבים לבקר בהן וכמובן את תחנת הרכבת הגדולה ביותר בעיר- שינג'וקו. מדובר על מבנה בגודל של תל אביב, המכיל בתוכו מסעדות, מרכזי קניות, סמטאות מעניינות ואטרקציות ייחודיות לטוקיו.

חובבי הטבע ישמחו לבקר ביער אראשיאמהבמסגרת טיולים מאורגנים ליפן עם אופקים, שיוכל לספק להם שקט ושלווה שלא קיימים בעיר התוססת. מדובר על יער מיוחד במינו, המכיל סוגי במבוק שונים, המגיעים לגובה מרשים של עשרות מטרים. זהו יער מסתורי, שאינו דומה כלל ליערות הרגילים והשגרתיים של אירופה. ניתן למצוא בתוכו מקדשים שניתן לבקר בהם, וללמוד על התרבות הייחודית של המקום.

אטרקציה שאסור בשום אופן לפספס, היא הר פוג'י המפורסם. מדובר על הר מושלג בקצהו ומוקף באגמים ונהרות ציוריים. ניתן לבקר בשמורת חמשת האגמים שנמצאת באזור ההר, לחזות בשדות הפרחים הצבעוניים ובעונה אף ליהנות מריח הפריחה המרהיב.

לסיכום, יפן נחשבת ליעד המושלם עבור כל מי שמאס בטיולים שגרתיים וסטנדרטיים. ביפן ניתן למצוא תרבות מרתקת, אוכל מיוחד וכמובן נוף קסום ועוצר נשימה.

המידע באדיבות אתר https://www.ofakim.co.il/