הגיע הזמן להיפטר מהשומן הבטני

שומן בטני הוא שומן מסוכן יחסית, שריבוי שלו יכול להגדיל את הסיכון למוות מוקדם.

קיימים סוגים שונים של דיאטות, המיועדות להפחית את השומן הבטני באופן ממוקד, אך אלה תלויות בכוח רצון והתמדה, שלא תמיד קיימים בשטח.

אז איך אפשר להיפטר מהשומן הבטני במהירות ובלי מאמץ?

 

אכילת סיבים להפחתת שומן בטני

סיבין תזוניתיים הם בעלי ערך גבוה במיוחד לשמירה על בריאות הגוף וגם לצורך הפחתת שומן בטני. הם מפחיתים את התיאבון לפחמימות ריקות, מנקים את הגוף מהכולסטרול הרע וגם עוזרים לכם לרדת במשקל.

 

מזון טבעי

הקפידו לאכול מזון כמה שפחות מעובד. מזון טבעי, כמו פירות, ירקות, קטניות, דגנים, בשרים, עופות ודגים ואפילו גבינות וטופו, יכולים לשמש בסיס תזונתי מצוין, בריא, מזין ומרזה.

 

פעילות גופנית

אימונים ספציפיים, בעיקר סדרות תנועה מסוימות ביוגה, יכולים להפחית במידה ניכרת ובצורה בטוחה את השומן הבטני.

בנוסף, ניתן לבצע תרגילי אינטרוול קרדיווסקולרים, כמו קפיצה בחבל אירובי, ריצה, קיקבוקסינג ועוד, בתנאי שאתם מתאמנים במקסימום מאמץ עם הפסקות קבועות – לאחר התייעצות עם רופא.

 

פירוק שומנים בקור

הקפאת שומן היא תהליך המאפשר פירוק של תאי שומן ספציפיים בגוף, באופן מבוקר. את ההקפאה מבצעים בטמפרטורה מבוקרת, באמצעות מכשור מתקדם. 

כתוצאה, תאי שומן באזורים המטופלים מתים. לאחר מכן, תאים אלה מזוהים על ידי מערכת החיסון ומפונים מהגוף באמצעות מערכות פינוי פסולת, כמו מערכת הלימפה והשתן.

תוצאות נראות לעין מתקבלות לאחר מספר ימים, אך תוצאה סופית ומלאה מתקבלת לאחר מספר שבועות, בגלל המתנה לפעולה של פינוי השומן על ידי המערכות הטבעיות בגוף.

לסיכום, יש דרכים רבות להיפטר משומן בטני כמו הסרת שומן בטני. חשוב למצוא את הדרך המתאימה לכם ולטפל בשומן הזה, כדי לשמור על הבריאות שלכם.