האם ארונות הזזה עדיפים על פתיחה?

אם נתקלתם בצורך להחליף את הארונות, אתם כנראה גם רוצים להתקדם עם ארון משודרג יותר, אלא שלא ברור לכם לאיזה כיוון נכון להתקדם.

אולי שמעתם על סגירה שקטה וכל מיני טכניקות מעניינות שהופכות את השימוש בארון לנוח יותר, אבל שאלת הבסיס היא האם בכלל עדיף לעבור לארונות הזזה או שארונות פתיחה יהיו טובים יותר עבורכם?

אז ראשית, יש כאן שאלה עיצובית. יש אנשים שלא יהיו מוכנים לוותר בשום אופן על ארון עם דלת נפתחת כעיקרון עיצובי שמסתדר להם בחדר.

אולם אם אתם אנשים שמחפשים את הפרקטיות, עליכם לבדוק האם באמת ארונות הזזה עדיפים בשבילכם. רוצים לדעת? פשוט המשיכו לקרוא.

 

ארונות הזזה VS ארונות נפתחים:

ארונות נפתחים מצד אחד נוחים יותר שכן הדלת לרוב קלה, משום שהיא לא תופסת את כל השטח מהרצפה לתקרה ולכן, קל יותר לפתוח את הדלת. מצד שני, הפתיחה תופסת מקום ולפעמים, בעיקר בחדרים קטנים, לא נוח להתנהל עם ארון נפתח.

את הבעיה של גודל הדלת בארונות הזזה, ניתן לשנות על ידי הזמנה של ארון קטן יותר, אולם יתכן שהארון שלכם קבוע ואתם רוצים להחליף רק את הדלתות.

השיקול הנוסף שעליכם להביא בחשבון שארונות הזזה נוטים יותר לעשות בעיות ולהתקלקל מארונות פשוטים. הסיבה? בגלל המסילות. בדרך כלל המסילות צמודות לרצפה, כך שחלקיקים קטנים נכנסים למסילה ולפעמים יכולים להפריע לארון שבנוי על גלגלים הצמודים למסילה.

את הבעיה הזו תוכלו לפתור על ידי רכישה של מותג אמין של מסילות. בנוסף, עליכם לקחת בחשבון את עניין התחזוקה של המסילות. חשוב לנקות שם כדי שלא יצטבר אבק ויפריע לתנועה של הדלת.

 

לרכישה הכנסו לאתר שלנו – https://www.beteli.co.il/.