הכירו את ארט דיזיין – האתר החדש שלכם לרהיטים משתלמים

ארט דיזיין משווקת, מובילה ומתקינה רהיטים מגוונים לבית. החברה חורטת על דגלה שיווק של רהיטי איכות במחירים נוחים, ומשום כך, יש לה קהל לקוחות רב. הרהיטים משמשים את דיירי הבית במגוון הפעילויות הנעשות בו. לצד היותם פרקטיים הרהיטים מהווים גם חלק חשוב בקו העיצוב שלו. ניתן למצוא ארונות הזזה, ארונות דחף, מערכות ישיבה, מיטות, דלתות פנים וכדומה. לחברה יש אתר מושקע וידידותי למשתמש שבו ניתן למצוא פירוט של המוצרים. בנוסף, יש בבעלותה סניפים רבים הפזורים באזורים שונים כולל בערים מובילות.

מחירים נוחים

החברה מתמחה ביבוא של ריהוט מארצות מזרח אירופה. היבוא הינו ישיר וללא מתווכים, ולכן, הוא נמכר ללקוחות במחירים נוחים לכל כיס. מעבר לכך, החברה עורכת מבצעי מכירות מעת לעת, ובמיוחד, לקראת חגים חשובים. ניתן לרכוש מספר בו זמנית ורכישה מרוכזת כזאת מזכה את הלקוח במחירים נוחים אף יותר.  הדבר חשוב מאוד בעת שיפוצים ובניה עת יש צורך בדלתות לכל החדרים בבית ובהוספת רהיטים כדי למלא תכולתו. במקביל, ניתן לחסוך כך כסף רב. ניתן לקרוא אודות המבצעים באתר המושקע.

רהיטי איכותי

הריהוט המוצג באתר חברת ארט דיזיין הינו איכותי מאוד. הוא מיוצר מחומרים מעולים אשר הינם בעלי תכונות נהדרות, כך שהוא נשמר ללא בלאי לאורך זמן. כל פריט מופיע עם תמונה ולצידה מפרט המספק מידע עליו.  ניתן מידע טכני לגבי מחירים, תנאי ודרכי תשלום, הובלה ועוד. כל הרהיטים נאים לעין וניתן לשלבם בקו העיצוב הכללי בבית. בנוסף לאתר, ניתן לקבל  מידע נוסף ומעודכן ממומחי ואנשי המכירות של החברה ולבצע רכישה בכל עת ומכל מקום. החברה גם מובילה ומתקינה את הריהוט לכל דורש ובכל מקום. לפרטים בנושא מיטות זוגיות