מתנפחים להשכרה

מתכננים לחגוג אירוע יוצא דופן לילד? האם יש לו יום הולדת ואתם רוצים להפתיע אותו? כיצד בדיוק עושים זאת? הילדים של היום שונים לא מעט מהילדים של פעם, הם זקוקים ליותר גירויים בכדי שלא ישתעממו.

 

מידע על מתנפחים

בראש ובראשונה נתייחס לפן הכספי, בתי עסק משכירים או מוכרים שלל מוצרים להפקת אירועים במחירים סיטונאיים, כל שיש לעשות הוא לאתר אותם ברשת. אם חשבתם כי מתנפחים להשכרה הם סיפור כספי, שכחו מכך.

תוכלו להשכיר מתנפחים במחירים זולים, מתנפחים אטרקטיביים וססגוניים, כל שנותר הוא למצוא את המקום בו תחגגו. שתי אפשרויות: אם יש לכם חצר פרטית גדולה, בהחלט ניתן למקם בה את המתנפחים, ואם לא, אירועים גם מתקיימים בשטחים פתוחים.

 

אילו מתנפחים ניתן לשכור?

מבחר עצום של מתנפחים להשכרה ממתין לכם בבתי עסק מובילים בתחום האירועים. למשל: מתנפח בצורת ליצן, מתנפחים ג'ימבורי, מתנפחים עם מגלשות, מתנפחים דמויי מערה או טירה, מתנפחים מים, הנאה צרופה לילדים בימות הקיץ. אפשר גם לשלב מתנפחים להשכרה עם מוצרים אחרים כמו מכונת סוכר, מכונת פופקורן, כאן מדובר בחבילות אטרקטיביות במחירים שלא יאמנו. ממש כך, שתי ציפורים במכה אחת.

 

אירוע ססגוני

חשוב לציין כי מתנפחים להשכרה מגיעים בשלל צורות וגדולים, אולם מה שמשותף לכולם הוא הססגוניות הנהדרת, היא משמחת ויוצרת אנרגיות חיוביות, סוג של עולם קסום, גם מבוגרים יודו בכך.

 

בטיחות

אסור לשכוח את עניין הבטיחות, הרי ילדים במיוחד מועדים לפורענות, הם לא תמיד זהירים. המתנפחים עשויים מ PVC, חומר גלם חזק, עמיד ובטוח. לבסוף, אין מדובר פה במשימה מורכבת. בכדי לנפח את המתנפחים, כל כשיש לעשות הוא ללחוץ על כפתור המשאבה. בהחלט כדאי ולילד שלכם ממתינה חוויה בלתי נשכחת!

 

לקבלת הצעת מחיר פנו עוד היום – עידן VIP.