כיריים אינדוקציה דגמים מובילים

לשמחתם הרבה של אוהבי הבישולים והמטבח, ניתן למצוא כיום אינספור חידושים וטכנולוגיות מתקדמות בתחום המטבחים. חידושים אלו מעניקים לבשלנים ביננו את הנוחות להכין אוכל בצורה הרבה יותר איכותית ומהירה, וכך גם ליהנות מכל תהליך הבישול במטבח מאובזר במיטב הטכנולוגיה.

בין חידושים אלו ניתן למצוא את יעילותן של הכיריים החשמליות. בעבר היה נהוג לבשל תמיד על אש גלויה באמצעות כיריים גז שהיו מחוברות למשטח הבישול, אך כיום נוסף לכיריים אלו ניתן לבשל בצורה נוחה וגם בטיחותית יותר באמצעות כיריים חשמליות הפועלות בשיטות מיוחדות. כירה חשמלית שהיא נפוצה במיוחד בשנים האחרונות במטבחים היא כירה הפועלת על אינדוקציה.

מהם כיריים אינדוקציה

כיריים הפועלים על אינדוקציה אלו כיריים בהם החימום של משטח הבישול מתבצע בנקודה מסוימת היכן שממוקם גוף החימום החשמלי, כך שכל שאר משטח הבישול נשאר קר כל עוד לא הפעלנו גופי חימום אחרים במשטח זה. בשונה מכיריים חשמליות או כיריים גז אחרות שמתחממים מאוד במהלך בישול גם על כירה אחת, כיריים אינדוקציה מחממים אך ורק את משטח הבישול שעליו הונח הסיר כך שהחימום הוא גם בטיחותי יותר וגם אחיד יותר.

נוסף על שיטת הבישול היעילה הזו, ניתן למצוא מגוון של כיריים אינדוקציה דגמים מובילים בשוק המטבח והבישול. דגמים אלו כוללים כיריים המעוצבים בצורות ייחודיות ונוחות, כך שבמקום משטח הבישול יהיה מחולק לארבע כמו בכיריים סטנדרטיות, ניתן לבחור כיריים המעוצבות בצורה שונה כמו כוורת, דומינו ואף יותר מארבעה גופי חימום לבישול איכותי ויעיל הרבה יותר.

כיריים אינדוקציה – לא מתפשרים על איכות

כיריים בשיטת האינדוקציה מעניקים נוחות מרבית בעבודה ובישול עימם, וגם מוסיפים יופי ועיצוב לכל המטבח הודות למשטח קרמי שחור וחדשני המופעל על ידי מגע בלבד וללא כפתורים פיזיים בולטים. כאשר בוחרים כיריים אינדוקציה מומלץ לא להתפשר על איכותן ולבחור את הדגמים המובילים כמו כיריים מדגם סונאר המיוצרות באיטליה, כיריים קופרבוש מעוצבות ואמינות במיוחד ועוד. אצל חברת סמגל אלקטריק ניתן למצוא מגוון ענק של כיריים אינדוקציה מתקדמים וחדשניים שיוסיפו יופי ונוחות לכל מטבח.