חשיבות של זיפות גגות

כדי לדעת האם זיפות גגות הינה השיטה המומלצת ביותר לאיטום, כדאי להבין מהו התהליך שאותו יש לבצע מבלי לדלג על אף שלב. שכן, במידה ושיטת איטום זו מתבצעת בצורה חלקית או לא מקצועית רוב הסיכויים שלא תשיגו את המטרה. הדבר האחרון שתרצו לגלות הוא שלאחר ביצוע האיטום שהשקעתם בו ממיטב כספיכם תהיה חדירה של מים או רטיבות שצצה לפתע בקירות הבית. כדי להימנע ממקרים כאלה, רצוי שתוודאו כי בעל המקצוע האחראי על האיטום הינו בעל ידע בזיפות גגות ולו מוניטין בתחום.

 

מדוע חשוב לבצע זיפות גגות?

אם אתם מתעניינים בבעל מקצוע המתמחה בזיפות גגות אתם ודאי סובלים מנזילה או רטיבות כתוצאה מחדירה של מים לביתכם. חשוב שתדעו, זיפות גגות הינו לא רק יישום הזפת על הגג שכן מדובר רק בעבודה חלקית בכל הקשור לאיטום. בשלב שלאחר השמת החומר חשוב להלבין ולסייד את הגג.. הערה זו חשובה לציון מפני שדילוג על שלב זה אינו משיג את המטרה שלשמה נועד האיטום. כשהעבודה אינה מתבצעת כראוי, הזפת עתידה להיסדק ובכך לאפשר למי הגשמים כניסה אל חלקו הפני של המבנה. עבודת הזיפות הינה עמידה למשך 5 שנים, אך יש להקפיד על סיוד או הלבנת הגג מדי שנה.

 

זיפות גגות- שיטת איטום אמינה ונוחה לכל כיס

זיפות גגות משמש לאיטום מוזל יותר בדרך כלל גם אם מדובר בטווח הקצר ובטח ביחס לשיטות איטום אחרות כמו יריעות ביטומניות או מאסטר גג. לכן, ברוב המקרים שיטת איטום באמצעות זפת תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. טרם ביצוע העבודות, מומלץ לוודא בכל דרך שבעל המקצוע הינו אמין, מקצועי ושירותי כמו otmim. אין ספק שלאחר ביצוע עבודה מסוג זה תרצו להיות בטוחים שהשקעתם נכון.