החשיבות בניקוי חלונות ראווה

חלון הראווה ממלא תפקיד כה חשוב. הוא זה שמאפשר לעוברים ושבים להתרשם מהחנות ומקולקציית המוצרים, ולהכיר את החנות גם בלי להיכנס אליה פנימה. לפי ההתרשמות מחלון הראווה יקבל הלקוח החלטה האם שווה לו להיכנס פנימה, ואם יש לו בכלל מה לחפש בפנים. במילים אחרות אפשר לומר שחלון ראווה ממלא תפקיד של כרטיס ביקור שמלמד הרבה מאוד על הנעשה בחנות פנימה. היות שיש לחלון הראווה תפקיד משמעותי שכזה, אי אפשר להזניח אותו ולתת לו להראות כפי שהוא נראה. כל בעל עסק יודע שבחלון ראווה צריך להשקיע.

 

חוץ מעיצוב: ניקיון

המודעות לעניין העיצוב והנראות קיימת. כל בעל עסק דואג לעצב את חלון הראווה, לחדש בו את התצוגה ולשלב אלמנטים עיצוביים שונים. אבל בעניין הניקיון יש בעלי עסקים לא מעטים שנופלים. הם לא מספיק מודעים לכך שכאשר חלון הראווה בוהק, הכול נראה אחרת. הם לא מספיק שמים לב כי החלון נוטה להתאבק ולצבור לכלוך רב, מטבע היותו חלון שפונה לרשות הרבים… לבעלי עסקים אלו צריך להזכיר כי לניקיון חלונות הראווה יש חשיבות עצומה. כי מלבד לאסתטיקה יש לנו כאן דגש על שיווק ועל משיכת לקוחות. נקודה חשובה וקריטית לכל בעל עסק באשר הוא.

 

טיפוח תמידי של כל שטחי המכירה

ואכן, כדי למשוך קונים ולתת להם את ההרגשה כי מדובר על חנות ששווה להיכנס עליה, חובה עלינו לשמור על טיפוח תמידי של החנות כולה, כולל חלון הראווה. כאשר הכול נקי ומטופח, כאשר המשטחים בוהקים וחלון הראווה אכן מציג בשקיפות מלאה את כל מה שקיים בתוכו, הלקוחות יכולים להתרשם ולהתפעל, לבחון ולבחור, ולהחליט להיכנס פנימה ואולי גם לערוך קנייה. אי אפשר לזלזל בניקוי חלונות ראווה!