איך תדעו להתאים חלוקים לגינה?

מעצבים גינה? משלבים אלמנטים שונים? זכרו – התאמה טובה היא סוד התוצאה. ככל שאתם מתאימים טוב יותר את האלמנטים בגינה אתם מובילים את הגינה שלכם לעיצוב מושלם כמו שאתם רוצים שהיא תראה. כך תדעו להתאים את החלוקים לגינה שלכם.

כך מתאימים חלוקים לגינה

  • האם הגינה שלכם קיימת, או שהיא נמצאת בשלבי תכנון? בכל מקרה חשוב מאוד לזכור כי כל האלמנטים צריכים לדבר באותה שפה, להתכתב האחד עם השני. התאמת חלוקים לגינה צריכה להיעשות בהתייחס לכל מה שכבר קיים בגינה על מנת להוביל להתאמה מקסימלית בכל המרכיבים שקיימים בחלל המדובר.
  • זכרו שאתם צריכים להכיר את האופציות הקיימות כדי לבחור חכם ונכון את החלוקים שלכם. יש לא מעט סגנונות ושלל צבעים של חלוקי נחל החל מחלוקי נחל שטוחים ועד חלוקי נחל ניצן.  אחרי שאתם רואים את ההיצע ויודעים מהן האפשרויות הקיימות במחלקת חלוקי הנחל, אתם יכולים לבחור בצורה טובה את חלוקי הנחל שיתאימו לגינה שאתם מעצבים כעת.
  • הגדירו היטב את המטרה של החלוקים. יש גינות בהם החלוקים ממלאים תפקיד של נוי בלבד, יש גינות בהם חלוקים נועדו לחפות אזורים מסוימים ולשוות להם מראה יפה ותואם לשאר חלקי הגינה. אחרי שאתם יודעים לשם מה אתם רוכשים את החלוקים, אתם יודעים לבחור אותם חכם ונכון.
  • ניתן לשלב בכל גינה חלוקי נחל שונים זה לצד זה. ניתן לתחום את האבנים הבהירות במסגרת כהה או להיפך. ניתן לחלק אזור אחד לכמה חלקים ולגוון בצבעים כך שיהיה אזור בגוון אחד, לידו חלק בצבע אחר וכן הלאה. למעשה ניתן לשחק עם החלוקים וליצור בגינה עיצוב מרשים ואווירה מיוחדת במינה. כי המבחר הקיים והצבעים המגוונים פותחים בפנינו עולם של עיצוב וצבע!