כיצד ניתן לשדרג אופניים?

כל מי שרוכש אופניים חדשות מכיר את התחושה ואת הרצון המוזר שצץ בו לאחר 48 שעות עד שבועיים, לשדרג את האופניים ולרכוש אופניים חדשות. למעשה מדובר בתופעה שיש לה שם. – שידרוגיטיס…

גם אנשים שהם לא נכנעים לרצון המוזר והם משתדלים שלא להיכנע, עדיין קורה בסופו של דבר לאחר זמן שהם כבר רוצים שוב לשדרג את האופניים שלהם. זה קורה בגלל שהטכנולוגיה מתקדמת והציוד שלהם מספיק להתיישן ושדרוג אופניים הופך להיות בהחלט פעולה נדרשת ונחוצה.

כאן עולה השאלה האם אכן כדאי לשדרג את האופניים הקיימים או לחילופין אפשר להסתפק רק בשדרוג של האופניים הקיימות כדי להציע אופניים למכירה באיכות טובה.

השלדה שלכם מוצלחת? אתם יכולים לשדרג אותה

אם אתם דווקא אוהבים את השלדה של הרכב שלכם, אתם ממש לא חייבים לרכוש חדש. אתם יכולים לשדרג אותה ואז תצליחו להפיק ממנה הרבה יותר. השדרוג יכול לכלול רק החלפה של המזלג, החלפה של הגלגלים או החלפה של מערכת הבלמים וכן הלאה. כל השדרוגים הללו למעשה יעניקו עדנה מחודשת לאופניים ולשלדה והאופניים יעניקו הרבה יותר.

החלקים שלכם הם במצב מצוין

אם השקעתם בחלקים של האופניים שלכם והם כעת במצב מצוין, הרי שגם לאחר שנתיים וגם שלוש שנים האופניים עדיין יוכלו לתפקד היטב.

אם בחרתם להשקיע סט גלגלים איכותי, השקעתם בבולמי זעזועים איכותיים, דאגתם לבלמים טובים, המוט והאוכף מתכווננים, הרי שאם תבחרו למכור את האופניים שלכם, ברור שאתם תפסידו בסופו של דבר מכל המכירה.

אז במקרה כזה כדאי לחשוב על שדרוג אופני הרים כאשר אלו יוכלו להתאים לשלדה החדשה.

כמובן שיש לבחון את השדרוג מבחינת העלויות והמחיר ולברר האם אכן בטוח שזה יהיה שווה בסופו של דבר. כי לא פעם השדרוג יהיה יקר מאוד וכבר כדאי יהיה לשקול רכישה של אופניים חדשות.

שדרוג שעושה את ההבדל

אם האופניים שלכם תקינות באופן כללי, כדאי לכם להשקיע בשדרוג אחד שישפר את ביצוע האופניים ויחדשו אותם. זה יכול להיות שדרוג של הגלגלים שיעניקו לאופניים שלכם חיים חדשים לצד שקט ושלווה לאורך זמן.