איך להכין את הבית לקראת שירותי אריזה?

מזל טוב על מעבר הדירה הבא עליכם לטובה! פעם היינו עושים הכל לבד לפני מעבר הדירה. היום יש את הלוקסוס לקבל שירות אריזה במחיר שווה.

למה זה חשוב?

בגדול, גם אם הבית שלכם יהייה מבולגן האורזים ידעו להתמודד עם זה, אך יקח להם יותר זמן לארוז, ולכם יהיה יותר עומס כשתגיעו לבית החדש. האריזה ע"י צוות מקצועי נעשית בד"כ באותו יום של המעבר, או יום לפני. ההמלצה שלנו היא להכין את הבית לאריזה, כדי לחסוך במקום ועבודה מיותרת בפריקה ובהעמסה, ולנקות את האנרגיות הישנות שצריכות גם הן ריענון. גם לכם יהיה קל יותר לפרוק פחות ציוד במידה ואתם אלו שפורקים את הציוד מהארגזים.

 הדבר הכי חשוב לעשות הוא סדר. הרבה יותר קל לאורז שלא מכיר את הבית והחפצים שבו להגיע למקום מסודר שהוא רק צריך לקחת כל דבר מהמקום שלו ולשים בארגז עם או בלי לעטוף אותו. אם האורז הוא גם זה שפורק (יש גם שירות כזה) יהיה לו קל יותר לפרוק את הדברים ולשים אותם במקום דומה בבית החדש. 

 השתדלו לא להשאיר כביסה מלוכלכת עם תכנית לכבס אותה אחרי המעבר. מומלץ לכבס את כל הכביסה המלוכלכת כדי להיכנס עם אנרגיה נקיה למעונכם החדש וכדי להיות פנויים לסדר את המרחב שאליו אתם נכנסים.

מחפשים חומרי אריזה? דברו איתנו >>>

 מעבר דירה הוא הזדמנות פז לנקות ולהיפטר מכל מה שעבר זמנו. עיברו על כל חפציכם וחישבו טוב מי ומה מהם אתם יכולים לשחרר באהבה לעולם, או סתם לזרוק לפח כי הם כבר לא ראויים לשימוש. תופתעו לגלות כמה דברים מיותרים יש לכם בבית, ותשמחו לגלות כמה זה כיף לשחרר חפצים.