איך מארגנים אירוע קטן בבית

אירועים קטנים בבית הם כאלה שיכולים להיות מוצלחים במיוחד, בעיקר אם תשקיעו בפן הקולינארי של האירוע. כיום, רבים מעדיפים לעסוק כמה שפחות בבישול, אפייה וארגון האירוע, בעוד שישנן מספר שיטות שיעזרו לכם לארגן אירוע קטן שיותיר רושם רב. אז כיצד מארגנים אירוע קטן בבית? הנה כמה טיפים טובים:

בחירת קונספט מקורי

אירועים בבית פרטי יכולים להיות משמעממים, או שהם יכולים להיות יוצאי דופן! זאת במידה והם ילוו בנושא מרכזי שיהפוך את האירוע למיוחד ומעניין. כדי לחשוב על אירוע יוצא דופן, בחרו קונספט מדליק, כמו: מסיבה בסימן שנות העשרים או כל שנים אחרות. עוד תוכלו לתכנן מסיבת חורף עם אווירה נעימה של חמימות מלווה באוכל מתאים.

נוסף לכך, אפשר לתכנן מסיבה בחצר בסגנון אירופאי עם שולחן ארוך מלא פרחי שדה, מעוטר במפה צבעונית, כאשר בחצר הבית נורות צבעוניות המשתלשלות מעל המרחב ויעניקו אור נעים בשעות הערב. בחירת קונספט מתאים ועיצוב המרחב המתאים – יעשו את העבודה.

בחירת קייטרינג מתאים

כדי להתאים כיבוד אל קונספט האירוע שלכם, כדאי לבחור אוכל איכותי, כאשר כיום ישנן לא מעט חברות קייטרינג שמציעות שירות לאירועים קטנים. בחרו שף לאירוע פרטי עד הבית או חברת הסעדה טובה ומומלצת אשר מכינה מנות גורמה מעולות ומתאימות לעונה. לדוגמא: במידה ואתם מארגנים מסיבה קטנה – בחרו מנות של קייטרינג חלבי פינגר פוד שאפשר לאכול בעמידה. אם אתם מארגנים אירוע בישיבה – שימו את הדגש על מנות חלביות, משביעות שמתאימות לעונה.

אווירה נכונה

נסו לייצר אווירה נכונה במרחב בו מתקיים האירוע. שימו מוזיקה שאינה רועשת מידי, תוך בחירת מוזיקת ג'אז מרגיעה, מוזיקת פסנתר וכדומה. לאחר מספר שעות: בצעו מעבר לצלילים עמוקים יותר. כדי לקשט את המקום האירו בשעות הערב את הבית בנרות שתפזרו במרחב. עוד ניתן לרכוש מאתרי אינטרנט קישוטים מוזלים כמו שרשראות פנסי לד, פנסים מאירים, בלונים או כל קישוט אחר.

באמצעות יצירת אווירה נכונה, קונספט מקורי, עיצוב מתאים ואוכל טוב – תוכלו לארגן אירוע קטן בבית פרטי, שיהיה מוצלח במיוחד!