איך מודדים קרינה באמצעות מודד קרינה

מודד קרינה מקצועי ידע לזהות את גלי הקרינה הנמוכים ביותר ולוודא כי באזור הנבדק לא קיימת קרינה ברמה גבוהה ומסוכנת. לא מעט אנשים כיום בוחרים להסתייע בבודק קרינה מקצועי ומנוסה במטרה לוודא שאזור המגורים שלהם אינו כולל רמות קרינה גבוהות המסכנות את בריאותם. מדידת הקרינה נעשית במידה קבועה ועל ידי כך ניתן לוודא כי כמות הקרינה באזור אינה עוברת את הכמות המוסכמת בתקן הישראלי. התקן הישראלי אינו מתיק לעבור את כמות הקרינה אשר הוכחה כלא מסוכנת לבריאותם של בני האדם באזורי מגורים בכדי לוודא כי הקרינה לא תגרום למחלות קשות בקרב אנשי הסביבה.

 

מכשיר מקצועי שקולט את רמת הקרינה באזור

מדידת הקרינה נעשית על ידי מכשיר חשמלי שאינו גדול במיוחד אשר יודע לקלוט את הקרינה באופן מדוייק. במהלך הבדיקה מניחים את המכשיר באזור ונותנים לו לבדוק את רמות הקרינה באזור בו הוא מונח. במידה ורוצים לבדוק קרינה באזורים יותר ממוקדים בכדי לאשר מגורים באזור או לכל מטרה שהיא, ניתן לערוך בדיקות מקיפות ומדוייקות יותר כמו בדיקות לאורך זמן והשוואת ממוצעים. הליך הבדיקה אינו מצריך מאמץ פיזי או זמן רב ולכן עיריות רבות בכל רחבי הארץ מקפידות לבדוק את האנטנות הסלולריות באזורי העיר להם בכדי לוודא כי הן לא פולטות כמות קרינה גבוהה ומסוכנת.

 

הבדיקה אינה מצריכה מאמץ פיזי או זמן רב

במידה והעיריה המקומית לא עורכת את הבדיקות הללו ניתן לפנות אליה ולהגיע למחלקה שאמונה על נושאי הקרינה. מחלקה זו תשמח להעמיד לרשותכם בודק קרינה מקצועי עם מכשור מתקדם במידה ואכן קיים צורך בכך. הליך המדידה פשוט למדי כך שתוך זמן קצר תוכלו לקבל תשובה מדוייקת אודות רמת הקרינה באזור המגורים שלכם.