איך לשמור על הטסלה שלך

טסלה הייתה חברת רכב מהפכנית והראשונה שייצרה מכונית חשמלית. עם זאת, לא תמיד קל לבעלי טסלה לתחזק את המכוניות שלהם.

להלן כמה טיפים לתחזוקת הטסלה שלך:

– שמור על ניקיון המכונית שלך על ידי שימוש בחומר ניקוי שמשות איכותי ומטלית מיקרופייבר.

– שמור את הצמיגים שלך מנופחים ברמה המומלצת של 30psi.

– הימנע מנסיעה בתנועת עצירה ונסיעה או בכבישים מהירים, שכן אלה עלולים להעמיס יתר על המידה על המצבר ולגרום לה להתקלקל מהר יותר.

– אל תשתמש בבקרת שיוט בעת נסיעה במהירויות גבוהות, מכיוון שהדבר עלול לגרום גם לפגיעה בסוללה.

– ודא שיש לך מספיק מקום במוסך שלך אם אתה רוצה לאחסן שם יותר מדגם אחד של טסלה.

מחפשים מידע על עמדת טעינה לטסלה?

תכירו את המגבלות של הרכב

טסלה היא מכונית שידועה בתכונת ה"טייס האוטומטי" שלה. בעבר, בעלי טסלה נאלצו לדאוג למכוניות שלהם מכיוון שהם לא יכולים להתקשר למשאית גרר או למרכז שירות. עם זאת, עם ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיית למידת מכונה ורובוטיקה, טסלה הצליחה לספק לבעלים יכולות נהיגה עצמית.

טסלה היא חברה שנוסדה בשנת 2003 על ידי אילון מאסק וכיום פועלת מפאלו אלטו, קליפורניה. החברה הוציאה מספר דגמים של מכוניות חשמליות כולל דגם S ודגם X. החברה מייצרת גם פאנלים סולאריים וסוללות וכן מוצרי אחסון אנרגיה נייחים כגון Powerwalls. תכונת הטייס האוטומטי במכוניות טסלה מאפשרת לנהגים להשתמש בידיהם במשימות אחרות בזמן נהיגה כמו שליחת הודעות טקסט או השמעת מוזיקה בלי צורך

תשמרו על תחזוקה שוטפת לרכב

טסלה היא מכונית שתוכננה להיות רכב ידידותי לסביבה. עם זאת, מדובר גם במכונית שדורשת תחזוקה מסוימת. בעלי טסלה צריכים לוודא שהם עומדים בקצב התחזוקה של המכוניות שלהם. זה כולל בדיקה שוטפת של המצבר ולוודא שהכל תקין. בעלי טסלה צריכים גם לקבל תוכנית טיפול של טסלה כדי להבטיח שיש להם גישה לכל השירותים והתמיכה שהם צריכים כאשר משהו משתבש במכונית שלהם.

מחפשים עמדת טעינה ביתית לטסלה? היכנסו >>