איך לבחור את מכונת הקיטור הבאה שלכם

מכונות קיטור מסוגלות לנקות מגוון רחב של משטחים. הן מתאימות ליישומים ביתיים, תעשייתיים ומוסדיים. מכיוון שיש מבחר דגמים, נשאלת השאלה איך לבחור את מכונת הקיטור הבאה שלכם. הנקודות הבאות יוכלו לעזור. 

גובה טמפרטורת הקיטור

אמנם טמפרטורה של קיטור כמעט תמיד תהיה מעל ל-100 מעלות, אולם לא כל המכונות עובדות עם אותו הקיטור. תחילה, בדקו לאיזו טמפרטורה של מים מכונת הקיטור יכולה להגיע. ליישומים מסוימים נדרשת מכונה שיכולה להגיע לטמפרטורות גבוהות במיוחד, של קרוב ל-200 מעלות. במידה ויש צורך במכונה שתספק חיטוי של המשטח כדאי להביא זאת בחשבון. 

מידות המכונה ומשקלה 

את בחירת המכונה יש להתאים לאופי השימוש המרכזי והאם נדרש פתרון נייד או שזה פחות חשוב. ישנן מכונות שניתן לשאת בקלות ואילו מכונות אחרות הינן כבדות לנשיאה והן נמצאות לצד המפעיל. לכן, בדקו תמיד את המאפיינים – מידות המכונה, המשקל שלה (עם ובלי מים). 

גודל מיכל המים

הביאו בחשבון את צרכי השימוש השוטף שלכם. שימו לב לגודל מיכל המים של המכונה. מצד אחד, מכונת קיטור בעלת מיכל גדול תוכל לספק יותר קיטור ברצף (שכן היא ממולאת עם יותר מים). מצד שני, מיכל גדול מיד גם אומר שהמכונה כבדה יותר. 

האם ניתן להוסיף חומרי ניקוי 

חלק מהמכונות יתאימו אך ורק לשימוש במים נקיים. לעומת זאת, ישנם דגמים שמתאימים לניקוי שבו יש צורך להוסיף חומרי ניקוי (דטרגנטים). במידה ואתם זקוקים לתוספת חומרי ניקוי בקיטור, שימו לב לגודל מיכל הדטרגנטים הנלווה. 

מכונת קיטור ואיכות המותג 

מומלץ לבחור מכונה שהיא גם מותג מוצלח. מותג מוביל יספק ניקוי איכותי וסטנדרט גבוה של בטיחות ונוחות בהפעלה. בנוסף, מותגים איכותיים נחשבים לאמינים יותר. מידע נוסף באתר https://www.el-raz.co.il/