איך בוחרים תמונות זכוכית

אם אתם רוצים לקשט את מרחב העבודה או המחייה שלכם, כדאי שתתלו סביבכם תמונות מסוגים שונים. אבל כיצד בוחרים תמונות זכוכית? ואיך בוחרים את התמונה המתאימה לכם ביותר? הנה כמה דגשים לבחירה טובה:

קנבס או זכוכית

בתחילה חשוב לאפיין את סגנון עיצוב הבית ולהבין מה יתאים יותר לסגנון זה. האם מסגרות זכוכית שמתאימות למרחבים אקלקטיים יתאימו או בדי קנבס בגדלים שונים שמתאימים למבנים במראה גס ומחוספס כמו לסגנון כפרי. אפיון של סגנון המרחב יאפשר לכם לבחור את הפריטים הנכונים. 

התאמה לגודל הקירות

כשאתם מתאימים חפצים לבית יש לשים לב כי הם מתאימים לגודל החלל הנתון. למשל: על קיר גדול וערום אפשר לתלות תמונת זכוכית גדולה. בין היתר אפשר ליצור קולאז' של תמונות זכוכית עם תמונות של המשפחה שלכם. כיום יש מסגרות נהדרות שאפשר ליצור באמצעותן קולאז' יפה. 

התאמה לחלל שבו תולים את התמונה

כאשר אתם בוחרים תמונת הדפסה על זכוכית התאימו אותה למרחב אשר אותו תרצו לקשט. לדוגמא: עבור המטבח תתאים תמונה פרחונית או תמונה יפה של אוכל. לחדר השינה בחרו תמונות של נשים או גברים ואפילו של בעלי חיים מרשימים. לחדרי ילדים בחרו תמונות צבעוניות שיתכתבו עם הצבעים של חדר הילדים, כמו גם של חדרי שינה, סלון וכולי. 

איכות

בחרו תמונות איכותיות שמוסגרו באופן נכון כך שהתמונה תחזיק מעמד לאורך שנים. כיום אפשר למצוא גלריות וחנויות שמספקות מסגור והדפסת תמונות תוך בחירה בפריטים שאתם אוהבים. את התמונות אפשר להזמין לכל מקום, ולאחר מכן לתלות באופן שאתם אוהבים ברחבי הבית או המשרד. חפצי נוי מסוגים שונים יהפכו את האווירה לנעימה יותר ובטח שיותר מסקרנת ומעוצבת.