איך בוחרים מנתח אף?

להגיע לכדי החלטה כי נכנסים אל חדר ניתוח היא אינה החלטה של מה בכך. יש אנשים שמתחבטים עם השאלה הזו במשך של שנים ארוכות עד אשר הם מוכנים נפשית ופיזית להיכנס אל חדר הניתוח לקראת יצירה של אף חדש עבורם. אחד מן השיקולים שיסייעו ליצור את אותו אף חדש ומושלם הוא בבחירה של מנתח שמבצע את הניתוח הפלסטי הזה, וכאן יש לבצע את אותה בחירה בקפידה על מנת להיות בטוחים שנמצאים בידיים הכי מיומנות והיא מקצועיות מבין כל השאר.

לתיאום פגישת ייעוץ אצל מומחה לניתוח אף >>>

הניסיון של המנתח

ניסיון הוא דבר שאותו צוברים עם הפרקטיקה. גם אם מנתח פלסטי ניחן ביכולות מאוד גבוהות עם האזמל, רק בזכות הניסיון דלו וההיכרות עם סוגים רבים ומכוונים של מקרים יכול להביא אל יכולת ביצוע הרבה יותר טובה שמביאה אל תוצאות הרבה יותר מרשימות בפועל. ההמלצה היא לאתר רופא פלסטי שלו יש וותק רב שנים עם ביצוע של ניתוחי אף מסוגים שונים, החל מניתוח שהוא תיקון ניתוחים קודמים ועד לניתוח שמצריך  תיקון עיוות שקיים בצורה פיזית אל משפיע גם על הדרך בה דרך האף נושמים.

ההמלצות ותיק העבודות

בסופו של דבר אנשים נוטים לבצע את הבחירה שלהם עבור רופא פלסטי לפי המלצות של אנשים אחרים. אין כמו לראות אך מושלם של מישהו, ולהבין כי את העבודה המושלמת הזו יכולים לקבל גם ולא להסתפק בפחות מזה. מי שעבר ניתוח אף שממנו הוא מרוצה יודע להעביר הלאה את שמו של הרופא ולהמליץ עליי בכל פה, ומה שנותר לאחר מכן הוא רק לקבוע פגישת יעוץ בה רואים תוצאות של  מטופלים אחרים שעברו ניתוח אף, ולהבין האם את הניתוח אכן רוצים לבצע על ידי הרופא הפלסטי הזה.