איך לבחור קופה ממוחשבת לחנות

איזה מין בית עסק אתם? האם אתם עסק בוטיק קטן וייחודי באמצע נווה צדק בתל אביב? אתם חנות מכולת שמוכרת מוצרי בסיס ומשרתת את התושבים של כמה שכונות גדולות בעיר? בחירה של קופה ממוחשבת לחנות במובן הזה תשתנה בכל פעם. כאשר בכל מקרה אנחנו מדברים על שירות שצריך להיות מותאם באופן הכי עמוק למה שבית העסק צריך. העבודה שלנו היא כמובן ליצור כמה שיותר אלטרנטיבות שבאמת יאפשרו לבתי עסק רבים ככל הניתן לקבל את כל מה שהם צריכים באופן טוב ואיכותי.

 אז איך אתם גם כן יכולים לבחור בצורה נכונה וחכמה קופה רושמת ממוחשבת לחנות ומה הדברים שחשוב שתשימו אליהם לב.

 

קודם כל, שהקופה תהיה קלה לתפעול

תראו, אנחנו חיים בעידן בו על פניו אנחנו מבינים הרבה יותר בטכנולוגיה, על פניו כל הפיצ'רים החדשים הרבה יותר קלים לתפעול וכן הלאה. אבל האמת היא כי מדובר על עולם בו אנחנו גם רגילים לנוחות ואוהבים כשהדברים הולכים באופן מהר וקל. לקופאית שיושבת ורושמת את ההזמנה של הלקוח, כמו גם לכם, אין באמת את הזמן עכשיו להתחיל להבין פונקציות מתוחכמות יותר בתוך התוכנה של הקופה. היא, הלקוח וגם אתם, רוצים שהכל ייעשה בזריזות וביעילות עם כמה שפחות מאמץ מצידכם.

 

הקופה צריכה לתמוך במכשירים הנוספים העומדים לרשותכם

מערכת חכמה היא זו שיכולה להתחבר לאפליקציות שמחזיקים העובדים שסופרים את המלאי, זו שיכולה לעדכן באופן אוטומטי את המבצעים שבחרתם לקיים בחודשים כאלו ואחרים וכן הלאה. קופה שלא מצליחה לעשות את הקורולציה ותורמת ליצירה של עוד עבודה עבור הקופאיות ואנשי הצוות, היא כמובן קופה לא איכותית דיה ולא זו שתאפשר לכם לעבוד בצורה טובה.