איך לבחור שיש לאמבטיה?

דירה חדשה או שיפוץ חדר אמבטיה הן חוויות מרגשות ואתם יכולים להחליט על המראה ועל האווירה שישלטו בו, חלק משמעותי מההחלטה בחדר האמבטיה הוא איך לבחור שיש לאמבטיה?

הצבעים, המרקמים והאווירה

לכל אחד יש חלום על חדר האמבטיה המושלם שלו. חלק אוהבים מראה בהיר, לבן, המשדר ניקיון וזכות, חלקם אוהבים מראה יוקרתי, כהה. גם אלה וגם אלה ימצאו את השיש כחומר המושלם להגשמת החלום שלהם. מגוון הצבעים וסוגי האבנים מאפשר לכל אחד למצוא את הפנטזיה שלו ולהגשים אותה. בין הלבן הנקי לשחור היוקרתי יש עוד צבעים רבים של שיש, עם דוגמאות צורות וכל שיש יצור אווירה שונה בחדר האמבטיה. 

חשיבותו של שיש לאמבטיה

השיש הוא למעשה שם כולל למגוון סוגי אבנים טבעיות ומלאכותיות בעלות תכונות המתאימות לשימוש בחדרי אמבטיה. השיש, או האבנים השונות, הוא חומר חזק, עמיד לשינויי טמפרטורות, לחות, אינו סופג כתמים בגלל צפיפות החומר וקל מאוד לנקות אותו. 

איך לבחור שיש לאמבטיה

לאחר שעיצבתם את חדר האמבטיה והחלטתם על האווירה אותה אתם רוצים להשיג, החליטו על צבע וסוג האבן הנכון לכם, התאימו את העיצוב ואת הצבעים למשתמשים בחדר האמבטיה, האם זהו חדר האמבטיה של הורים, ילדים או אורחים. חשבו את גודל השיש לו אתם זקוקים והאם משולבים בו אלמנטים נוספים כמו מראה, כלים סניטריים. 

אבנים יפהפיות

קו החשיבה איך לבחור שיש לאמבטיה הוא על פי תכונות, צבעים ויתרונות שונים. כל אבן תיצור מראה אחר בחדר האמבטיה וחשוב להבין את התאמת האבן לגודל חדר האמבטיה ולצרכים של המשתמשים. אנשי המקצוע בחברת השיש יוכלו לעזור ולהתאים את האבן הנכונה ביותר שתיצור את האווירה והמראה שאליו התכוונתם. למידע נוסף שיש ניר צבי