איך לתפוס בובה במכונות?

נדמה שאין כל צורך שנציג בפניכם את מכונות הבובות. המכונות הנמצאת בכל כך הרבה מקומות. בקניונים כמו בחנויות גדולות. בבתי חולים כמו בבתי מלון. המכונות שמעניקות לילדים הרבה אתגר וחוויה כאשר הם נהנים לשחק במכונה, להתנסות בפעולה עם המנוף המיוחד וכמובן באפשרות לזכות בבובה מיוחדת השוכנת מעבר לזכוכית.

שאלת השאלות היא איך לתפוס בובה במכונות? כי כולנו יודעים שלא תמיד זה כל כך פשוט ובמקרים רבים רק לאחר כמה וכמה ניסיונות מצליחים איכשהו לתפוס בובה כלשהי.

אז כאן אנחנו מנסים לבדוק האם ישנה שיטה מיוחדת שמסייעת לתפוס באמת בובה ולזכות בפרס שווה כלשהו במשחק הזה.

איך לתפוס בובה במכונות?

אז לרוב יש לילד את דפוס הניהול שהוא מוביל את המנוף לכיוון הבובה הרצויה אותה הוא רוצה לתפוס. אם הוא רואה שבפעם הראשונה והשנייה ואפילו השלישית, הכיוון שלו והטקטיקה בה הוא בחר לא באמת עובדים, הוא צריך לחשב על צורה אחר בה הוא ייגש אל המשחק בכלל ואל המנוף בפרט. כאן נוכל לייעץ לו לעשות בדיוק הפוך מכפי שהאינטואיציה שלו אומרת לו. לא בגלל שהאינטואיציה שלו טועה. אלא בגלל שמדובר במכונה מאוד מתוחכמת. המכונה רוצה להרוויח הרבה כסף בלי לשחרר מוצרים. אך כאשר יודעים איך לגשת אליה, ניתן להתגבר עליה ולהתחכם עליה ולהצליח בשליפת המשחק הרצוי.

משפרים את מיקום המנוף

בגדול, הדבר העיקרי זה הטיפול הנכון במקום של המנוף. אפשר לומר שעם הזמן ועם הניסיונות, יכול המשחק ללמוד למקם בצורה הכי מדויקת את המנוף וכך תוך זמן קצר לתפוס במלתעותיו את הפרס הרצוי.

חשוב להכיר היטב את המשחק ואת הכללים שלו לפני שניגשים אל המכונה. כי ילדים רבים מוצאים את עצמם מתאכזבים קשות כאשר הם לא זוכים כלל.

 

אולי יעניין אותך גם מכונות משחק באתר ארקייד