איך מזמינים מלונות בצורה פשוטה?

בעבר כשרצינו להזמין מלון בחו"ל, היינו צריכים לפנות אל סוכן הנסיעות שלנו ולבקש ממנו שיחפש עבורנו מלון ביעד אליו התכוונו לטוס. הוא היה צריך לבחון מה יכול להתאים לנו, והרבה פעמים המחיר שהיה גובה מאיתנו עבור השירות, היה יקר פי כמה מהעלות שהיינו משלמים, אם היינו מגיעים אל המלון ומזמינים בעצמנו. 

לשמחתנו, היום אנחנו לא צריכים להיעזר בסוכני נסיעות. ישנן אפליקציות שונות שיכולות לעזור לנו בכך. אחת הדוגמאות היא טראוולור. מדובר על אפליקציה ייחודית אשר מאפשרת לנו להזמין חדרים במגוון מלונות בדובאי, יחידות נופש בקנקון ואופציות אחרות ללינה בחו"ל, בצורה מאוד פשוטה וקלה. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להוריד את האפליקציה למכשיר הסלולר, להתחבר אליה, ולבצע את ההזמנה כפי שאנחנו רוצים. 

חשוב להבהיר, ביצוע הזמנה דרך אפליקציה חוסך לנו זמן, חוסך לנו עלויות, וכן מאפשר לנו להגיע להיצע נרחב יותר של מקומות. אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר רעיונות והצעות, בשביל שבסופו של דבר נכריע מה מתאים לנו. 

למה משתלם להשתמש באפליקציה של טרוואלור?

טראוולור היא אפליקציה ייחודית. היא הושקה בלב מגיפת הקורונה, מתוך כוונה לספק שירותים לגולשים אשר מחפשים חדרים בבתי מלון, ומתוך הבנה שעם תום המגיפה אנשים יחזרו לטוס ולטייל בחו"ל ויזדקקו לשירות אפליקציה שכזה. 

משתלם לעבוד עם טרוולאור, מאחר ומדובר באפליקציה מאוד נוחה, פשוטה, וחשוב לא פחות, היא מקיפה הרבה מאוד מדינות וערים בעולם. כך אנחנו יכולים למצוא חדרים בבתי מללון במגוון רחב של יעדים. זה יכול לשרת אותנו, בין אם אנחנו טסים לחו"ל ובין אם אנחנו נמצאים בחו"ל ומעוניינים להגיע אל יעד ספציפי ולא הזמנו בו חדר. אז אנחנו יכולים לבצע את התהליך בצורה פשוטה ומהירה.