כמה עולה להתקין שילוט בגובה?

פרסום שלטים ומודעות בגובה רב נפוץ בארץ ובעולם כבר שנים רבות ואין אחד שלא מבין את השפעתם על הפרסום, השיווק והבלטתם של המוצרים או השירותים המפורסמים בשלט. לצורך התקנת שלטים על בנייני קומות יש להיעזר בחברות המספקות שירותי התקנת שילוט בגובה. קראו על התקנת שלטים בגובה באתר בסיס, או המשיכו לקרוא וגלו מה משפיע על מחיר התקנת השלט, כיצד לוודא שאתם משלמים מחיר הוגן ומה חשוב לברר בטרם סגירת העסקה.

מה הפרמטרים המשפיעים על עלות התקנת שלט בגובה?

כל עבודת תליית שלט תתומחר באופן שונה, בהתאם למאפייניו של השלט, גודלו וכן האזור בו הוא נתלה. מה עוד משפיע על מחירי תליית שלטים?

  • גודל השלט – ככל שהשלט גדול יותר, כך מחיר תליית שלט יגדל
  • שלט מואר לעומת שלט רגיל 
  • התקנת שלט חדש לעומת החלפת שלט: בעת התקנת שלט חדש יש צורך בהתקנת תושבת שתחזיק את השלט וכל התשתיות הנדרשות. לעומת זאת, החלפת שלט קיים חוסכת זמן עבודה רב שכן התשתיות כבר זמינות ומוכנות.

 

השוואת מחירים להתקנת שלטים בגובה

בטרם סגירת הסכם עבודה עם חברת התקנת שלטים בגובה, מומלץ לבצע השוואת מחירים בפועל. ניתן לקבל כמה הצעות מחיר מפורטות בהתאם לפרוייקט. אך חשוב לזכור – לפעמים הזול עולה ביוקר, ולכן מלבד המחיר, יש לוודא כי אתם עובדים עם בעלי מקצוע מורשים בתחום כמו חברת בסיס פתרונות גובה.

 

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים התקנה של שלט עם סנפלינג?

כל שלט המיועד לתלייה חייב להיות מותקן על ידי בעל מקצוע מורשה ובעל הסמכות לכך. ההתקנה חייבת להתבצע בהתאם לדרישות ונהלי עבודה תקניים. יד לקבל תעודות ורישיונות של צוות העובדים בטרם תחילת העבודה. 

בנוסף, מומלץ להתרשם מעבודות קודמות ולחפש ביקורות ברשת על חברות כמו סנפלינג ישראל. כך תוודאו שתקבלו עבודה אסתטית, מקצועית, בטיחותית ומשתלמת.