כמה עולה דולב פלסטיק?

מיכלי דולב הם מיכלי פלסטיק קשיחים וחזקים מאוד, העמידים בפני כל מזג אוויר, סדקים ושברים, קלים לניקוי ותחזוקה ומעניקים היצע אפשרויות עבור תעשיות הזקוקות לפתרונות אחסון לוגיסטיים. את מיכלי הדולב הכתומים ניתן היה לראות בשדות, מטעים ואזורים חקלאיים אליהם הקוטפים אספו את התוצרת מהאדמה או מהעצים, כאשר המבנה המחורר של המיכלים אפשרו לשמור על הגידולים כמה שיותר טריים ואיכותיים.

כיום מיכלים אלו נמצאים בשימוש גם בתעשיות רבות אחרות, ולא רק בתעשיית החקלאות, כך שגם מפעלים ומוסדות ציבוריים עושים שימוש במיכלים העמידים הללו לצרכים שונים ומגוונים. ניתן לרכוש את מיכלי הדולב במגוון גדלים ובעלויות משתנות.

מתי כדאי לרכוש מיכל דולב פלסטיק?

כשעולה הצורך בקופסאות אחסון גדולות ואיכותיות למפעלים ומוסדות גדולים, מיכל דולב יוכל לענות על הצורך הזה בצורה נהדרת. נוסף לאחסון נוח ששומר על הסחורה, אפשר לשנע את המיכלים למקומות שונים על פי הצורך כיוון שישנם מיכלים שיש בהם גלגלים. אחסון עם המיכלים האלו הופך להיות פרקטי הרבה יותר כיוון שניתן לערום אותם אחד על השני, ולאחסן אותם במקומות רבים ללא חשש מהרס ובלאי של המיכל.

מהי העלות של מיכל דולב?

מחיר דולב פלסטיק תלוי למעשה בסוג וגודל המיכל שנרכש, מכיוון שמיכלים אלו נמכרים בגדלים שונים על פי אורך, רוחב, נפח, משקל ועומס מירבי שהם יכולים לשאת. מיכלי דולב קטנים יכולים לעלות כמה מאות שקלים, ואילו מיכלים גדולים בעלי נפח רב ומשקל העמסה גבוה עשויים להגיע גם לכמה אלפי שקלים.

האם ניתן להשכיר מיכלי דולב?

נוסף לקניית מיכלי דולב, ישנן חברות המציעות השכרה של מיכלי דולב בגדלים שונים לכל צורך ומטרה. אפשרות כזו מייתרת את הצורך ברכישה של מיכל פלסטיק גדול ומגושם, שעשוי להיות לא שימושי לאחר זמן מסוים.