איך עבודות סנפלינג מקלות על עבודות בגובה?

עבודות בגובה נחשבות למאתגרות ואף מסוכנות למבצעים. ניתן למצוא מספר רב של עבודות המתבצעות בשיטה זאת. כך ניקוי חלונות, איטום, תיקוני טיח צבע ובטון, חיזוק אריחים חיצוניים והוספת אחרים ועוד. המשותף לכולם הוא הצורך בטיפול במקומות אליהם אין גישה נוחה מהקרקע. במקרים מסוימים, ניתן להתקין פיגומים אבל התהליך הינו מורכב ומחייב תיאומים, פרוצדורה וזמן רב. מה עוד שמדובר בשירות יקר, יחסית. עבודות סנפלינג ניתן לבצע בקלות רבה יותר אם כי, גם כאן יש צורך בהיערכות מתאימה כולל הצגת אישורים לפעילות מטעם משרד העבודה והרווחה.

 

תהליך העבודה

התהליך מתחיל, כמובן, עם קבלת הצעה וסגירת הסכם ביצוע. המשימה העומדת בפני החברה המבצעת היא להכין את האתר לעבודה. הכוונה היא בעיקר להתקין עוגנים על הגג. ניתן לעשות שימוש באלמנטים מסיביים על הגג היכולים לשמש כעוגנים. העבודה מתבצעת כאשר העובדים משתלשלים מהחבל לאורך הקירות. הם נושאים עליהם את כלי העבודה הנדרשים. הם מצוידים באביזרי בטיחות שונים כולל באישיים הנדרשים על פי התקנות. אחת מהמטלות העומדות בפני מנהלי השירות כמו גם האחראים על הבניין הוא שמירת הבטיחות של הדיירים ועוברי אורח. עושים זאת על ידי גידור השטח מלמטה והפיכתו לסטרילי למניעת מעבר אנשים.

 

שירות מהיר ויעיל

שיקום בטון בסנפלינג נעשה ביעילות ובמהירות רבה. תפוקת עובד רבה יותר בגלל שיטת העבודה. הגלישה אל מקום התיקון מהירה מאוד ונעשית תוך דקות ספורות. כך ניתן להתגבר על תקלות שונות בזמן קצר מה שיאפשר חזרת המבנה לשגרה מהירה. השיקול הנ"ל מתווסף רבות גם לעלויות הנמוכות, יחסית, ביחס לעבודות המתבצעות בעזרת פיגומים שיש להתקין ולפרק. בנסיבות רבות כדאי להעדיף שירות זה. כמובן, שמומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום.