קוטל יתושים איכותי

יתושים אף פעם לא היו אדיבים עם בני האדם ותמיד נראה שהם מתאמצים לעשות הכל כדי שנרגיש לא בנוח. אבל עם כל זאת, יש מה לעשות עם התופעה. כמו מה אתם שואלים? ובכן, קוטל יתושים יכול למגר לכם את היתושים בבית באופן סופי.

קוטל יתושים איכותי

אז מה עושים כדי להיפטר מהיתושים שיש לכם בבית? קוטל יתושים איכותי זו התשובה. קוטל כזה, עלותו אינו גבוה מידי ובכמה מאות שקלים בודדים, תוכלו לישון בבית שלכם ללא עקיצות או כל מטרד אחר שמגיע ממשפחת המעופפים.

מושגים על המעופפים שיש לנו בבית

לפני שניכנס לשיטות לחיסול יתושים, בואו נעבור על כמה יסודות שכדאי לדעת על יתושים. בתור התחלה, בטח לא ידעתם שישנם למעלה מ- 3,000 מינים של יתושים, עם כ- 200 מינים בארה"ב בלבד.

זוהי טעות נפוצה כי יתושים מוצצים דם למאכל. מבחינה טכנית, הם לא טפילים, כי הם רק מוצצים דם כדי להזין את גופם כדי שיוכלו להטיל ולבקוע ביצים בריאות. יתושים, יכולים להטיל 100 ביצים בכל פעם, כך שאוכלוסיות של מזיק זה, עלולות לצאת משליטה במהירות.

בעת חיסול יתושים, חשוב להשתמש במספר שיטות וחומרים איכותיים של קוטל יתושים, מכיוון שלא כל הגישות הורגות יתושים בכל שלב של מחזור החיים.

תחיית יתושים או קטילתם?

חשוב גם לציין, שדחייה והרג של יתושים אינם אותו דבר. הרחקת יתושים, תרחיק אותם ממכם בכך שתהפכו עצמכם לפחות אטרקטיבית אליהם (הם נמשכים לפחמן הדו חמצני מהנשימה שלנו).

הרג יתושים, אולי נראה כאופציה מפתה, אבל זה לא תמיד לטובתנו – או של הסביבה – הסיבה לכך היא שיתושים יכולים להתמודד עם חלק מחומרי ההדברה, מה שהופך את מיגורם לקשה יותר.