נעלי עקב לנשים האם את עקב נמוך או גבוה?

נעלי עקב לנשים נחשבות לפריט לבוש פופולארי ואופנתי. מטרתן העיקרית של נעלי העקב היא לשוות לרגל האישה מראה מפתה ונשי יותר. עם זאת, נעלי העקב עלולות להיות לא נוחות אבל זה לא בהכרח, הדבר תלוי בסוג העקב ובהליכה נכונה.

אז מה נוח לך?

עיצוב כף הרגל, שגרת היומיום, סגנון העבודה והאופי שלך הם גורמים מהותיים בבחירת נעל העקב האולטימטיבית. אין ספק שנעלי עקב לנשים יכולות להוסיף הרבה סטייל (וגובה) גם למראה הפשוט ביותר אבל מנגד הן יכולות גם להזיק כי הן יוצרות לחץ על כפות הרגליים ובעקבות זה נוצרים כאבים בלתי נסבלים. זה לא אומר שאת צריכה לוותר על עקבים, אלא לבחור את גובה העקב המתאים לך ביותר הן מבחינת נוחות, יציבות ויופי.

עקב נמוך או גבוה, העיקר שיש עקב

ישנם סוגים רבים של נעלי עקב לנשים בכל הגבהים. הבולטים ביותר הם עקבי סטילטו בעלי עקב דק בגובה 5 ס"מ ומעלה; נעלי פלטפורמה עם סוליה קדמית עבה וגבוהה; עקבי בלוק/צ'אנקי עם עקב עבה; נעלי מרי ג'יין עם רצועות; טי סטראפ עם רצועת T קדמית; פיפ טואו (Peep Toe) עם פתח לאצבעות; עקבי רוקי/טריז עם סוליית פלטפורמה משולשת; עקבי קיטן (Kitten) בעלי עקב בגובה נמוך מ- 5 ס"מ ונעלי מיול שהן כפכפים.

בנוסף לסוגים אלה, קיימים סוגים רבים של נעלי עקב לנשים  ולך נותר רק לבחור את הדגם. אם את רוצה להתרגל להליכה עם עקבים גבוהים באופן יום יומי כדאי לרכוש נעלי עקב אשר מפזרות את המשקל בצורה אחידה ומאוזנת ולהימנע מנעלי עקב דק. והכי חשוב לזכור  את הכי יפה כשנוח לך! מידע נוסף בנעלי Grass