מתחילים את היום בטוב – החשיבות של ארוחות בוקר בריאות

אם אתם נמנים עם האנשים שמתחילים את הבוקר בשתיית קפה ובעצבים של הפקקים בבוקר, כדאי שתעצרו ותקדישו כמה דקות לקריאת מאמר זה – כיוון שקיימת דרך נהדרת ומומלצת במיוחד בה אתם יכולים להתחיל את הבוקר שלכם בטוב, זאת באמצעות אכילה של ארוחת בוקר בריאה ומזינה שתמלא אתכם באנרגיה. כמובן שארוחת הבוקר לא תמנע את הפקקים בכבישים, אך אין ספק שמצב הרוח שלכם יהיה הרבה יותר מרומם כשתשבו ברכב.

לאלו שחושבים שאכילת עוגיות או נשנוש בורקס מהמאפיה ליד הבית ימלאו את הצורך באכילת ארוחת בוקר, כדאי שתיפטרו מההרגל הלא בריא הזה ותלמדו כיצד תוכלו להכניס קצת בריאות ליום שלכם.

מה החשיבות של ארוחות בוקר בריאות?

מאז ומתמיד שמענו שארוחת הבוקר היא הארוחה הבריאה ביותר במהלך היום, אך מדוע זה כך והאם מדובר באמירה כללית בלבד? התשובה לכך היא בהחלט לא, כיוון שארוחת בוקר היא אכן הארוחה החשובה והחיונית ביום – ועל כך חתומים לא מעט רופאים ומומחים, שממליצים בחום להתחיל את הבוקר עם ארוחת בוקר בריאה.

ארוחות בוקר בריאות עוזרות לחזק את הגוף, בונות ומחזקת את השרירים והעצמות, מגבירות את הערנות לאחר שנת הלילה וגם משפרות מאוד את יכולת הריכוז והחשיבה. 

אילו מאכלים מומלצים לאכילה בבוקר?

ארוחת בוקר איכותית ובריאה צריכה להיות כזו המכילה את כל אבות המזון, בדגש על חלבון, ויטמין 12B E וכן ויטמין D, ברזל ועוד שלל ויטמינים ומינרלים חיוניים אותם ניתן למצוא במזונות כמו ירקות, פירות, חלב, גבינות, יוגורט, מוצרים מן החי, קטניות וכו'.

כיצד לאכול ארוחת בוקר בריאה מבלי לאחר לעבודה?

כמעט לכולנו אין באמת פנאי במהלך הבוקר להשקיע בארוחת בוקר בריאה וטעימה, ולכן הפתרון הטוב ביותר לכך הוא פשוט להזמין לכל השבוע ארוחות מוכנות עד הבית המיוצרות מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים בלבד.